Rugsėjo 29–30 dienomis Latvijoje vyko II-asis Šiaurės šalių masažo čempionatas, kuriame Kauno kolegijos Medicinos fakulteto Kosmetologijos studijų programos antro kurso studentė Laura Eidininkaitė „Laisvosios programos“ kategorijoje užėmė III vietą. Konkursui pasiruošti ir parengti jam skirtą programą padėjo Kosmetologijos katedros lektorės Rita Jakštaitė ir Kristina Bružė.

„Džiugu, jog Kauno kolegijos Medicinos fakultete galime pasigirti tarptautinėmis pergalėmis. Dėkojame studentei ir dėstytojams už puikų darbą“, – sako pasirodymu čempionate besididžiuojanti Kosmetologijos katedros vedėja Žaneta Mickienė.

P. Stradins Medical College of the University of Latvia ir Tarptautinės masažo asociacijos surengto konkurso metu dalyviai savo įgūdžius ir žinias galėjo pademonstruoti „Klasikinio masažo“ ir „Laisvosios programos“ kategorijose.

Tarptautiniame masažo čempionate dalyvavo studentai iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos aukštųjų bei profesinio rengimo mokyklų. Studentai atstovavo masažo, kineziterapijos ir kosmetologijos studijų programoms, 13 iš jų varžėsi „Laisvojoje programoje“, 11 – „Klasikinio masažo“ rungtyje. Antroji čempionato diena buvo skirta profesionaliems darbuotojams. Dalyvių pasirodymus stebėjo ir vertino tarptautinė teisėjų komisija.