Prasidėjus naujiems mokslo metams neretai paskęstama rutinoje, kurioje pasimiršta įvairūs pomėgiai ar laisvalaikio veiklos. Tam, kad šiemet taip nenutiktų, Kauno kolegijoje jau šiandien, spalio 8 d., startuoja naujas projektas – „HOBBYPRO“, kuris skatina darbuotojus dalintis turimomis žiniomis su kolegomis ir gerai leisti laiką drauge. Šiandien įvyko projekto pirmasis susitikimas, kurio metu į savo dirbtuves kolegas pakvietė Menų ir ugdymo fakulteto lektorius, dailininkas ir tapytojas Arvydas Martinaitis.

Viena iš Kauno kolegijos vertybių – bendruomeniškumas. Šis projektas apima bendravimą ir bendradarbiavimą tarp organizacijos darbuotojų, dalijantis sukaupta patirtimi, žiniomis bei idėjomis. Veiklų metu tikimasi suburti darbuotojus smagiam ir turiningam laisvalaikio praleidimui atrandant naujus ar prisimenant senus pomėgius.

„Tikime, kad kolegijos sėkmę kuria bendrai sutelktos kiekvieno bendruomenės nario pastangos. Bendruomeniškumas mums yra nuolatinis procesas, kurio rezultatas – ilgalaikiai ir glaudūs bendruomenės narių santykiai“, – sako Kauno kolegijos direktorius Paulius Baltrušaitis.

Projekto koordinatorius, Kauno kolegijos kultūrinės veiklos vadovas Eimantas Zaksas pasakoja, kad veiklose netruks įdomių diskusijų ir produktyvių praktinių užduočių: „Subūrėme įvairius Kauno kolegijos lektorius, savo sričių profesionalus, kurie ves įvairius mokymus kolegijos bendruomenės nariams. Pradedame su tapybos, keramikos, ledų gamybos, liofilizacijos ir drabužių dizaino mokymais ir viliamės, kad ateityje mokymų spektras tik plėsis“.

Užsiėmimų grupes sudaro apie 10–15 dalyvių. Veiklos organizuojamos kas savaitę ir trunka apie 3 valandas. Pasak organizatorių, projektas ir toliau planuojamas vystyti bei tikimasi, kad ir kiti bendruomenės nariai norės pasidalinti savo žiniomis bei kompetencijomis.

Kviečiame registruotis į spalio mėnesį užsiėmimuose likusias laisvas vietas: