Jau kurį laiką savanorystė didelei daliai žmonių yra įprasta ir nuo kasdienybės neatsiejama veikla, užimanti svarbią vietą greta jų darbo, laisvalaikio ir kitų užsiėmimų. Veikti neatlygintinai yra skatinami vis jaunesni žmonės – raginama tokias veiklas atrasti dar mokykloje. Prisijungti prie užsiimančiųjų prasmingais darbais gretų – niekada nevėlu. To dar neišbandę arba jau patyrę – žinantys savanoriškų veiklų reikšmę visuomenei – kviečiami sužinoti daugiau apie savo noru ir nesitikint jokio atlygio įgyvendinamus užsiėmimus, padedančius tam tikriems asmenims pilnavertiškiau žygiuoti gyvenimo keliu. Apie „tam tikrus“, o Kauno „Arkos“ bendruomenės vadinamus „bičiulius“, laiką su jais ir bendrystės paieškas balandžio 19 d. Kauno kolegijoje papasakos „Arkos“ pirmininkė Rūta Lašaitė.

Kauno „Arkos“ bendruomenės pagrindą sudaro žmonės su intelekto negalia, kurie dalijasi gyvenimu bendruomenėje, mokosi vieni iš kitų nuoširdumo, draugystės, kasdieninių darbų ir skatina kitus skirtumuose įžvelgti kiekvieno žmogaus ypatingą vertę. Egzistuoja keturi padaliniai: Dienos centras „Draugystės laivas“, Gyvenimo namai „Gyvybės duona“, Socialinės dirbtuvės „Draugystės tiltas“, Pagalbos, priimant sprendimus, padalinys „Pagalbos švyturys“. Bendruomenės bičiuliai, su Kauno „Arkos“ pagalba, lavina savo socialinius, savarankiškumo ir darbo įgūdžius bei patiria integracijos į visuomenę pilnatvę.

Bendruomenės centras veikia savanorystės pagrindu, tad norintieji prisijungti prie įgyvendinamų veiklų yra laukiami nuolatos. Kolegijos studentai, dėstytojai bei darbuotojai, turintys vieną ar kitą laisvą valandą savaitėje, pusdienį ar net dieną mėnesyje, gali šį laiką investuoti ir taip atrasti savąjį bendravimo su bičiuliais būdą, atsiskleisti patys ir padėti atsiskleisti kitiems. Daugiau informacijos galite rasti čia arba atvykę į susitikimą su Kauno „Arkos“ bendruomene.

Renginio vieta: Pramonės pr. 22A, 202 aud.

Laikas: 11.00–12.30 val.