Šiandien, birželio 29 dieną, viename seniausių Europoje S. Dariaus ir S. Girėno aerodrome nuaidėjo Kauno kolegijos diplomų įteikimo šventė, į kurią susirinko daugiau nei keli tūkstančiai dalyvių. Šventės metu susirinkusieji net tik džiaugėsi sėkmingai baigiamuosius darbus apgynusiais studentais, bet ir klausėsi vieno populiariausių šių dienų Lietuvos atlikėjų, Justino Jaručio, gyvo garso koncerto.

Specialiai diplomų įteikimo šventei buvo pastatytas kone didžiausias Lietuvoje, daugiau kaip 1000 kv. m užimantis, paviljonas. Aerodrome budintys pilotai renginio svečius kvietė pasinaudoti unikalia galimybe – iš paukščio skrydžio pasidžiaugti augančiu ir gražėjančiu Kauno miestu.

Renginys buvo atviras visiems norintiems švęsti ir pasidžiaugti drauge su Kauno kolegija. „Džiaugiamės, kad po ilgai trukusios nuotolinio gyvenimo pertraukos, šiandien galime išvysti tiek daug šypsenų, pabendrauti, pasiklausyti koncerto ir gyvai džiaugtis kartu su absolventais šią jiems svarbią gyvenimo dieną“, – džiaugėsi Kauno kolegijos alumnas, renginio organizatorius ir vedėjas Edvinas Vadoklis.

Šventės pradžioje į absolventus kreipėsi Kauno kolegijos direktorius Pauliaus Baltrušaitis: „Mieli absolventai, mes didžiuojamės ir švenčiame kartu su Jumis. Linkime viso ko geriausio, būkite dori ir aktyvūs savo darbuose ir gyvenime. Nesakome Jums sudie, tariame iki ir paliekame Kauno kolegijos duris atviras. Dėkojame už patirtą bendrystę ir linkime visokeriopos sėkmės!“, – linkėjo P. Baltrušaitis.

Kauno kolegijos direktorius taip pat padėkojo studentų tėveliams, artimiesiems bei draugams – už palaikymą ir visokeriopą pagalbą, socialiniams partneriams, kurie padėjo pažinti veiklos pasaulį ir dėstytojams – už tai, kad studentus užtikrintai vedė žinių ir profesionalumo link.

Diplomų įteikimo iškilmėse Kauno kolegijos absolventus sveikino ir LR švietimo, mokslo ir sporto ministrė Jurgita Šiugždinienė: „Jūs esate antroji absolventų karta, kuri baigia studijas naujomis, pandemijos sąlygotomis aplinkybėmis, visam pasauliui netikėtoje situacijoje, kurioje reikėjo naujų sprendimų ir lankstaus požiūrio prisitaikant prie pasikeitusių sąlygų ir apribojimus paverčiant galimybėmis“, – sakė J. Šiugždinienė.

Sulig pirma J. Jaručio daina virš S. Dariaus ir S. Girėno aerodromo praskrido lėktuvas, kuris išmesdamas spalvotomis juostelėmis papuoštus saldainius, sukūrė įspūdingą spalvingo lietaus efektą.

Šiemet bakalauro diplomai įteikti 1272 absolventams, tarp kurių – 89 baigusieji studijas su pagyrimu. Daugiausia diplomų įteikta būsimiesiems kosmetologijos ir multimedijos technologijos specialistams. Taip pat renginio metu buvo įteiktos ir vardinės socialinių partnerių įsteigtos stipendijos gabiausiems studentams.

Kauno kolegijos diplomų įteikimo šventėje buvo pasirūpinta žiūrovų saugumu, pagal tą dieną taikomus valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo reikalavimus.

Taip pat skaitykite portaluose kaunodiena.lt ir kaunas.kasvyksta.lt