Jau visai netrukus, rugsėjo 1 dieną (trečiadienį) 14 val. Kauno kolegijoje šurmuliuos mokslo metų pradžios šventė. Pirmakursiai ir visų kursų studentai, dėstytojai ir kiti kolegijos darbuotojai kviečiami atvykti ir drauge pasidžiaugti švente, kurioje netruks geros nuotaikos, pašnekesių ir muzikos. Renginio metu susirinkusiųjų lauks Lietuvos muzikos grupės „Saulės kliošas“ koncertas, lauko žaidimai ir kitos pramogos.

Data: 2021 m. rugsėjo 1 d. (trečiadienis).

Vieta: Kauno kolegijos vidinis kiemas, esantis už pagrindinio kolegijos pastato (Pramonės pr. 22 A).

Laikas:

  • 11 val. – šv. Mišios Kauno Šv. apaštalų Petro ir Povilo arkikatedroje bazilikoje (Vilniaus g. 1).
  • 14–16 val. – šventė Kauno kolegijos vidiniame kieme (už pagrindinio kolegijos pastato, Pramonės pr. 22A). Renginio metu bendruomenę sveikins kolegijos ir fakultetų vadovai, koncertuos „Saulės kliošas“, vyks lauko žaidimai ir kitos pramogos.

Galimybių pasas nėra privalomas, tačiau norintieji dalyvauti šventėje privalo užpildyti šią registracijos anketą.

Renginio dieną bus taikomi tą dieną galiojantys valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo reikalavimai. Užsiregistravusieji į šventę sutinka laikytis renginio dieną galiojančių reikalavimų.

Žmonių skaičius šventėje ribojamas nebus.

Kviečiame atvykti anksčiau, o priklausomai nuo oro sąlygų, pasirūpinti tinkama apranga bei apsauga nuo saulės ar lietaus. Taip pat su savimi turėti pledą ir užkandžių.

Griebkite draugus, šeimos narius ar kitus artimuosius ir atvykite švęsti kartu su Kauno kolegijos bendruomene!

Renginyje bus fotografuojama ir filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti patalpinti viešai prieinamose vietose: socialiniuose tinkluose, žiniasklaidoje bei tolesnėje renginio komunikacijoje.