Linas Marcišauskas

Vmarketingas jau keletą dešimtmečių lyderiauja reklamos rinkoje ir panašu, kad potencialas pasiekti vartotojus, pasitelkiant šią komunikacijos formą tik augs. Tačiau naujausi tyrimai rodo, kad pastaruoju metu keičiasi programėlių ir socialinių platformų įpročiai – vis daugiau dėmesio skiriama trumpiesiems vaizdo įrašams.

Kokius video kurti, siekiant pritraukti vartotojų dėmesį? Savo patirtimi šia tema spalio 19 d., 15 val. nuotoliniu būdu rubrikoje „Verslo centro svečiuose“ dalinsis fotografas, vaizdo dienoraščių kūrėjas Linas Marcišauskas.

Plačiajai auditorijai Linas geriau žinomas kitu vardu – Linas Dirba Darbus. Tokiu vardu jį galima rasti „Instagram“ bei „Youtube“ tinkluose. Nuo praėjusių metų pradžios Linas pradėjo iššūkį – kas mėnesį išmėginti vis po kitą darbą ir įspūdžius apie tai dalytis vaizdo pasakojimais.

Vis tik pagrindinis Lino amatas jau gerą dešimtmetį – fotografija bei video kūrimas, kurie yra pagrindinis pragyvenimo šaltinis. Šio amato ir laisvai samdomo profesionalo kelio jis ėmėsi vos baigęs fotografijos mokslus Londone.

Per tą laiką jam teko padirbėti ir ilgalaikėse pozicijose. Pavyzdžiui, 4 metus buvo vieno startuolio nuolatiniu fotografu. Tačiau pats Linas šiuo metu savo statusą įvardija kaip laisvai samdomas profesionalas.

Antradienį, 15 val. su Kauno kolegijos studentais Linas žada pasidalinti savo įžvalgomis bei patirtimi tema „Video, idėjos ir kūryba – kaip pritraukti dėmesį?“. Rubrikos „Verslo centro svečiuose“ metu bus kalbama apie skirtingus vaizdo įrašų formatus, „TikTok“ / „Instagram Reels“ platformas, algoritmus ir jų panaudojimą prekės ženklo žinomumui didinti bei auditorijai auginti.

Prisijungimo nuoroda išsiunčiama po registracijos.