Vienaragiais startuoliai tampa perkopę 1 mlrd. JAV dolerių įmonės vertinimo ribą. Pasaulyje startuolių vienaragių yra daugiau nei 500, o Lietuvoje šiuo metu turime vieną vienaragį – naudotų mados prekių prekybos platforma „Vinted“.

Plačiau šia tema išgirsime jau trečiadienį, birželio 9 d., 14 val. rubrikoje „Verslo centro svečiuose“! Virtualaus susitikimo metu pasimatysime su „Vienaragiai LT“ asociacijos vadove, paramos portalo „Aukok.lt“ bendraįkūrėja ir informacinių technologijų specialiste Inga Langaite.

Pasakodama apie save, Inga pabrėžia, kad niekada nesiekė taisyklingo karjeros modelio. Dirbo tai, kas skirtingais gyvenimo etapais jai atrodė įdomiausia. Toks modelis leido sukaupti įvairialypę patirtį ir atvėrė daug kelių. Ši plati įgūdžių bei žinių skalė padėjo jai sėkmingai įsidarbinti technologijų industrijoje produktų valdymo srityje.  „TECH sektorius mane traukė, nes yra neatsiejamas nuo ateities specialybių, visos industrijos jau dabar yra paliestos technologijų“, – apie naujai įkurtos Lietuvos startuolių asociacijos vadovės kelią pasakoja ji.

Kalbėdama apie ateities verslą, susitikimo metu viešnia atsakys į daugybę intriguojančių klausimų, pavyzdžiui, kaip sugalvoti puikų savo startuolio vardą, kodėl startuoliai „krenta“, o galbūt net pasidalins receptu, kaip užaugti iki lietuviško vienaragio?!

Visus atsakymus apie ateities verslą sužinosime jau birželio 9 d., 14 val. – nepraleiskite šanso padiskutuoti ir užduoti rūpimus klausimus!

Susitikimas vyks nuotoliniu būdu, prisijungimo nuoroda atsiunčiama po registracijos.