Renginio „Verslo dienos 2019“ akimirka

Nepaisydamas šiandieniniame kontekste kylančių iššūkių, tradicinis Verslo fakulteto Verslo katedros organizuojamas renginys „Verslo dienos 2020“, kaip ir kasmet, sugrįžta su trenksmu, kviesdamas nuotoliniu būdu pasinerti Kauno kolegijos studentus ir bendruomenę į verslo pasaulį! Šiais metais gruodžio 2–3 dienomis vyksiančio renginio tema „Meteoritų lietus lėmė dinozaurų išnykimą. Ar COVID-19 įšaldys verslą?“ 

Šių dienų aktualijų renginiui padiktuota tema bus siekiama išsiaiškinti, geras ar blogas meteoras duos kryptį verslui? Pirmąją renginio dieną organizatoriai kviečia išgirsti verslo atstovų istorijas ir drauge išsiaiškinti, su kokiais iššūkiais susiduria jų atstovaujamas verslas COVID-19 pandemijos metu, kaip iš to galima laimėti, kokios galimos sėkmės istorijos ir ko galima iš to pasimokyti?

Išklausius intensyvų seminarų ciklą, „Verslo dienos 2020“ dalyvių lauks kūrybinės dirbtuvės, kurių metu į komandas suskirstyti skirtingų studijų programų studentai spręs konkrečios verslo srities problemas. Registruotis į kūrybines dirbtuves galima kaip 4 asmenų komandai arba individualiai iki lapkričio 30 dienos.

Verslo katedros vedėja dr. Raminta Andrėja Ligeikienė pabrėžia, kad daugelį metu vykstančios „Verslo dienos“ kas kartą yra kitokios. Pernai gilintasi į Raseinių miesto įvaizdžio formavimą bei žinomumo Lietuvos mastu didinimą. Šiais metais renginio organizatoriai atskleidžia turintys siekį pergalvoti ir įvertinti vertės grandinės procesus: paslaugos teikimo formą, laiko vertę, vietos numatymą, valdymo optimizavimą. Kaip ir kasmet, organizuojant renginį „Verslo dienos 2020“ tikimasi studentus aktyviai įtraukti į diskusiją, sulaukti jų įžvalgų apie galimybes ir verslo pokyčių sprendimus.

Organizuojant renginį „Verslo dienos 2020“, siekiama stiprinti verslios, novatoriškos ir strategiškai aktyvios asmenybės ugdymą, įtraukiant įvairių studijų krypčių studentus į kūrybinį komandinį darbą, siekiant formuoti siūlymus rinkai, tobulinant verslo procesus sąveikoje su verslo ir akademinės bendruomenės atstovais.

Gruodžio 2 dienos transliaciją galima pamatyti  čia.

Gruodžio 3 dienos transliacija vyks čia.