Ar žinojai, kad mentorystės atsiradimo istorija siekia dar graikų mitų laikus? Tai ir šiomis dienomis tebėra unikalus būdas kurti naujus ryšius bei ugdyti savo talentus.

Verslo fakulteto Verslo centras kviečia studentus dalyvauti „MentorMe“ mentorystės programoje, kurios metu galėsi atrasti naujas perspektyvas ir iš arčiau susipažinti su dominančios srities profesine aplinka.

„MentorMe“ programos dalyviai teigia, jog tai buvo puikus žingsnis savęs pažinimo ir tobulėjimo link, o mentorių suteiktos pamokos tapo puikiu pagrindu ugdant profesines kompetencijas bei ieškant savirealizacijos būdų.

Kam skirta mentorystės programa?

Nemokamoje mentorystės programoje gali dalyvauti visų kursų Kauno kolegijos studentai. Atranka yra atvira, todėl svarbiausia – žingeidumas ir motyvacija.

Kaip vyksta ir ką reikia žinoti apie „MentorMe“ programą?

Studentai, norintys dalyvauti neformaliu mokymusi paremtoje mentorystės programoje, turi užpildyti registracijos formą iki 2023-04-20. Pagal išsikeltus dalyvio tikslus ir sritį, priskiriamas ekspertas, kuris individualiai  arba grupėje dirbs kartu su studentu ir ieškos atsakymų į kilusius profesinius klausimus.

Kodėl verta dalyvauti mentorystės programoje?

  • Gaunamos asmeninės konsultacijos ir patarimai tiesiai iš savo srities eksperto.
  • Ugdomos asmeninės savybės ir pasitikėjimas savimi.
  • Padedama studentui karjeros planavimo ir asmeninio tobulėjimo klausimais, perimama sukaupta mentoriaus patirtis.
  • Iš arčiau susipažįstama su profesine aplinka ir specifika.
  • Kuriami ryšiai, kurie padeda vystytis karjeros galimybėms.
  • Gaunamos rekomendacijos kuriant savo verslo idėjas ir siekiant jas realizuoti.

Plačiau apie „MentorMe“:

Šia programa siekiama praturtinti Verslo fakulteto studentų mokymosi procesą, suteikiant individualių, praktinių žinių, paremtų tam tikros srities profesionalų patirtimi, padėsiančių jaunuoliams įsitvirtinti save profesiniame kelyje. Mentoriai – tai specialistai, turintys darbo patirtį tam tikroje profesinėje srityje, sektini pavyzdžiai, studentus motyvuojantys lyderiai.