Įsibėgėjus prašymų dėl priėmimo į aukštąsias mokyklas teikimui, aiškėja būsimų studentų prioritetai. Pasirinktų studijų programų sąraše tarp kolegijų išryškėja Kauno kolegijos pranašumas – šiandienos duomenimis, prašymų pagal pirmąjį prioritetą dešimtuke puikuojasi šešios Kauno kolegijos studijų programos. Pirmoje vietoje įsitvirtinusi Kosmetologijos studijų programa, o kitose studijų programų dešimtuko vietose laikosi Ikimokyklinis ir priešmokyklinis ugdymas, Logistika, Bendrosios praktikos slauga, Socialinis darbas ir Burnos higiena.

Kaip pasakoja Studentų priėmimo skyriaus vedėja Daiva Baranauskienė, prašymuose pagal pirmąjį prioritetą dešimtuke tvirtai laikosi Kosmetologijos ir Logistikos studijų programos, didelio dėmesio iš stojančiųjų sulaukiančios ne vieneri metai. Naujovė šiemet yra ryškus susidomėjimo Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo studijų programa išaugimas.

D. Baranauskienė, remdamasi tarpinių rezultatų statistika, lygina ir tvirtina, kad Kauno kolegija yra aukštoji mokykla, kuria labiausiai stojantieji domisi Kaune. Be to, Kauno kolegija tarp visų aukštųjų mokyklų išsiskiria kaip antroji pagal populiarumą tarp stojančiųjų – ją lenkia tik Vilniaus universitetas. Ši tendencija išryškėjo ir ankstesniais metais.

Prašymų priimti studijuoti į universitetus ir kolegijas registravimas vyksta iki 2018 m. liepos 23 d., 12 val. Kauno kolegijos studijų programų sąrašą galima rasti skiltyje „Studijų programos“.

Daugiau apie aukštųjų mokyklų ir studijų programų populiarumą galima skaityti Delfi.lt, 15min.lt.