Birželio 13–23 dienomis Kauno kolegijoje (Pramonės pr. 22, Kaunas) vyks Menų ir ugdymo fakulteto Pedagogikos katedros organizuojama vaikų vasaros dienos stovykla „Aktyviai veikiu – patirtį kaupiu“, skirta 5–8 metų amžiaus vaikams. Stovykloje kartu su Pedagogikos katedros dėstytojais, savanorystės pagrindais, veiklas planuos ir įgyvendins Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo studijų programos studentai.

Priešmokyklinio ir mokyklinio amžiaus vaikams natūraliai būdinga domėtis neįprastais augalais, gyvūnais, gamtos reiškiniais, žmogaus ir civilizacijos pasiekimais, tyrinėjimais, technologinėmis naujovėmis. Kaip rašė prancūzų psichologas ir epistemiologas Žanas Pjažė (Jean Piaget), vaikai sužino, patiria, perima ir įgyja naujos patirties, sąveikaudami su įvairia aplinka, kurią patiria veikdami, bandydami, eksperimentuodami, tyrinėdami ir kaskart atrasdami vis kažką nauja. Todėl vaikų stovykloje, kuri vyks 9 dienas, kiekviena diena bus kitokia, pasižyminti skirtingo turinio veiklų įvairove, įgyvendinama tikslingai parinktose ugdymo(-si) aplinkose. Veiklos bus organizuojamos žaidimų ir patyrimų pagrindu, motyvuojant mažuosius kelti klausimus, diskutuoti, ieškoti kūrybinių sprendimų, reflektuoti savo veiklą ir jos rezultatus.

Stovykloje mažieji užsiims orientavimosi veiklomis, judriaisiais ir sportiniais žaidimais, dalyvaus kūrybinėse dirbtuvėse, atliks bendradarbiavimo pratimus, įdomius eksperimentus.  O taip pat jų laukia ekskursija į Kauno kolegijos biblioteką, tekstų skaitymai, šarados, viktorinos, išvyka į Lietuvos sporto muziejų, estafečių varžybos, teatro mugė ir teatrinės improvizacijos bei dar daug smagių, lavinančių veiklų.

Stovyklos kaina – 225 Eur. Kauno kolegijos darbuotojų vaikams – 180 Eur (150 Eur, jei stovyklą lanko daugiau nei vienas tos pačios šeimos vaikas).

Ukrainos karo pabėgėlių šeimų vaikams stovykla nemokama.

Į stovyklos kainą maitinimas (priešpiečiai, pietūs, pavakariai), kuris bus teikiamas Kauno kolegijos valgykloje, yra įskaičiuotas.

Registracija: Nijolė Meškelienė
El. p. nijole.meskeliene@go.kauko.lt
Tel. nr. 8 600 23976

Stovykla vyks: 2022 birželio 13–23 d., 8–17 val., Pramonės pr. 22, Kaunas