Valstybinis studijų fondas (toliau – Fondas) informuoja, kad nuo 2021 m. birželio 2 d. iki birželio 13 d. (įskaitytinai) Fondas priims papildomas paraiškas gauti socialinę stipendiją 2021 m. pavasario semestre.

Paraiškos socialinėms stipendijoms gauti yra teikiamos elektroniniu būdu fondo interneto tinklalapyje užpildžius nustatytos formos prašymą (Socialinė stipendija SS 2021 m. pavasario semestras_papildomas_birželis). Tik šiuo būdu užpildęs prašymą studentas gali pretenduoti į socialinę stipendiją.

Į socialinę stipendiją pretenduoti gali studentai, kurie:

  • yra vieni iš bendrai gyvenančių asmenų arba vieni gyvenantys asmenys, turintys teisę gauti arba gaunantys socialinę pašalpą pagal Lietuvos Respublikos piniginės socialinės paramos nepasiturintiems gyventojams įstatymą;
  • turi teisės aktų nustatyta tvarka nustatytą 45 procentų ar mažesnį darbingumo lygį arba sunkų ar vidutinį neįgalumo lygį;
  • yra ne vyresni kaip 25 metų ir jiems iki pilnametystės įstatymų nustatyta tvarka buvo nustatyta globa (rūpyba) arba jų tėvai (turėtas vienintelis iš tėvų) yra mirę.

Socialinė stipendija – 6,5 BSI dydžiai, t. y., 260 € per mėnesį.

Daugiau informacijos apie socialines stipendijas rasite čia.