Balandžio mėnuo Kauno kolegijos Verslo fakulteto programose prasideda intensyvia tarptautine savaite. „Nordplus“ – Šiaurės ir Baltijos šalių tarptautinio bendradarbiavimo programos fondas finansuoja intensyvios programos „Storytelling Contributor to Rural Tourism“ veiklas. Tad jau balandžio 3 d. (pirmadienį), susitinka ne tik Kauno kolegijos Verslo fakulteto Komunikacijos katedros, Turizmo ir laisvalaikio vadybos katedros studentai, bet ir LAB Taikomųjų mokslų universiteto studentai iš Suomijos, bei Vidzeme Taikomųjų mokslų universiteto studentai iš Latvijos.

Šalių atstovai (studentai), susitikimo metu formuos tarptautines komandas ir pasitelkdami istorijų pasakojimo metodą „Storytelling“, spręs partnerių pateiktą iššūkį: pritraukti turistų į „Sadauskų“ kaimo turizmo sodybą.

Savaitės eigoje studentai atliks komandų formavimo ir tarpkultūrinio prisitaikymo užduotis, spręs pateiktą iššūkį, dirbs ir gyvens analizuojamoje sodyboje, nagrinės jos apylinkes, kurs patrauklias istorijas, kaups žinių bagažą iš paskaitų apie paslaugų dizaino metodo taikymą paslaugų tobulinimui ir kūrimui, sužinos apie istorijų pasakojimo metodo įrankius ir ypatumus komunikuojant apie prekės ženklą, išgirs istorijų ir mitų skirtumus.

Šio projekto komandų mentorė ir viena iš organizatorių Kauno kolegijos Verslo fakulteto Komunikacijos katedros vedėja Viktorija Navickienė teigia, kad projektas vykdomas jau antrus metus iš eilės, praėjusias metais studentai vyko į Latviją. Anot V. Navickienės tai yra puikus būdas studentams įgyti tarpdisciplininių žinių, jas pritaikyti praktikoje, taip pat ir ugdyti tarpkultūrinius gebėjimus, anglų kalbos žinias, užmegzti naujas draugystes bei išmokti dirbti skirtingose komandose.