Kauno kolegijos Verslo fakulteto Komunikacijos katedra kovo mėnesį gręžiasi į kultūrą ir kviečia kartu ieškoti bendrumo tarp jos, visuomenės, žmogaus ir individualaus savitumo. Trijų dienų renginių ciklas „Kultūros dienos 2019“ šiais metais buvo pradėtas forumu „Žmogus kultūrai ar kultūra žmogui(?)“. Visuomenėje gerai pažįstami forumo svečiai susirinkusiesiems skaitė pranešimus, kuri iškėlė skaudžias šių dienų visuomenės problemas ir

Forumą kovo 18 dieną pradėjo mokslo populiarintojas, TV laidų vedėjas, „Erdvėlaivis žemė“ organizatorius dr. Rolandas Maskoliūnas, skaitęs pranešimą „Kaip technologijos keičia žmogų ir visuomenę?“.

Iš karto po jo pakelti akis nuo išmaniųjų įrenginių ir pažvelgti į šalia esančių žmonių akis kvietė Lietuvos katalikų dvasininkas Ričardas Doveika, skaitęs pranešimą „Žmogus pasaulyje, visuomenė ir kultūra. Ar tarp jų įmanoma darna tiesoje?“.

Renginį užbaigė teatro režisierius, aktorius, pedagogas prof. Gytis Padegimas pranešimu „Ar įmanoma išsaugoti asmenybės vientisumą ir kūrybiškumą visuomenės atomizacijos bei visuotinio informacinio triukšmo amžiuje?“.