Kauno kolegijos Medicinos fakulteto Kosmetologijos katedra praneša, kad kosmetologijos studentės atlieka baigiamąją profesinės veiklos praktiką ir maloniai kviečia Kauno kolegijos bendruomenę ir miesto gyventojus užsisakyti grožio ir sveikatinimo paslaugas.

Veido ir kūno oda šildymo sezonu yra linkusi sausėti, šerpetoti, gauna mažiau gryno oro. Taip pat žiemos sezonu veido odai tenka daug išbandymų, tokių kaip šaltas oras, sniegas ir žvarbus vėjas. Atgimstant gamtai, Kauno kolegija skatina daugiau dėmesio skirti ne tik namų švarai, bet ir savo grožiui.

Medicinos fakultete veikiančiame kosmetikos kabinete (Puodžių g. 11, III aukšte) trečio kurso studentės atliks įvairias veido ir kūno grožio procedūras, kurių metu būsimos specialistės ir dėstytojos atvykusiems išrinks procedūrą, tinkamiausią tam tikro tipo odai ir kūnui. Praktiką būsimos kosmetologės atliks nuo š. m. balandžio 9 d. iki š. m. gegužės 3 d.,  8.30–19 val.

„Jūsų laukia studentai, pasirengę įrodyti, jog jie puikiai įsisavino praktinius įgūdžius. Apsilankiusius klientus taip pat konsultuos ir dėstytojai“, – informuoja Kauno kolegijos Kosmetologijos katedros vedėja Žaneta Mickienė.

Būtina išankstinė registracija telefonu (8 37) 33 02 33.