Elektroninio sporto augantis populiarumas pasiekė ir Kauno kolegiją. Čia praėjusių metų gruodį buvo atidaryta e. sporto akademija, o jau vasario 27 dieną 18 valandą organizuojamas pirmasis „NBA 2K20“ turnyras. Išbandyti savo jėgas kviečiami visi kolegijos studentai, kuriems teko prisiliesti prie e. sporto subtilybių, arba trokštantys pažinti e. sportą iš arčiau. Turnyras vyks Verslo fakultete 2 aukšte įsikūrusioje e. sporto akademijoje (Pramonės pr. 20), o norintiems dalyvauti – būtina registruotis.

Iki šiol buvo įprasta galvoti, kad e. sportas – paprasčiausi kompiuteriniai žaidimai. Keičiantis technologijoms ir jų reikšmei kasdieniame gyvenime, pasaulyje vis garsiau skamba e. sporto renginiai, turnyrai pritraukiantys tūkstantines žiūrovų minias. Šiandien šis laiko praleidimo būdas yra laikytinas sporto šaka, kurios erdvė yra vaizdo žaidimai, o kiberatletai – žmonės, kasdien treniruojantys vaizdo žaidimų įgūdžius, tobulinantys komandos strategijas.

E. sportas Lietuvoje vis dar žengia pirmuosius žingsnius, tačiau jau atsirado talentingų ir pasaulio lygmeniu pasižymėjusių sportininkų. Kauno kolegija atliepdama pasaulines tendencijas prisijungė prie e. sporto bendruomenės. E. sporto disciplina buvo integruota į Verslo fakultete vykdomą Sporto vadybos studijų programą, taip pat įrengta e. sporto akademija. „Idėja sukurti elektroninio sporto erdvę Kauno kolegijoje kilo remiantis užsienio universitetų praktika. Norime viešinti e. sportą akademinėje kultūroje Lietuvoje. Ši erdvė skirta ne tik žaidimams ar sportiniams turnyrams, bet ir edukacijai“, – sako dėstytojas Edgaras Abromavičius.

Šiuo metu organizuojamas turnyras Kauno kolegijoje – pirmasis, tačiau e. sportui neabejingi studentai žada, kad tokių ateityje bus ir daugiau, bei užsimena apie potencialą suburti komandą, atstovausiančią Kauno kolegijai šalies aukštųjų mokyklų turnyruose. Renginio organizatoriai žada, kad vasario 27 dieną dalyviai ne tik gerai praleis laiką tarp bendraminčių, bet ir geriausiai pasirodžiusieji bus apdovanoti Kauno kolegijos įsteigtais prizais. Primename, kad pirmame renginyje e. sporto akademijoje laukiami ne tik tie studentai, kurie nori savo jėgas išbandyti turnyre, bet ir tie, kuriuos domina galimybė treniruotis e. sporto erdvėje ir apie šią sporto šaką nori sužinoti daugiau!

Kviečiame dalyvauti!