Kasmet Kauno kolegijos Studentų atstovybė būsimus aukštosios mokyklos pirmakursius pakviečia į stovyklą, kuria siekiama naujuosius bendruomenės narius supažindinti su kitais studentais, dėstytojais, kolegijos Studentų atstovybės veikla ir suteikti galimybę sužinoti apie studentų gyvenimą ir studijų programas iš pirmųjų lūpų.

Stovyklos organizatoriai žada, kad nuobodu nebus – dalyvių lauks kelionė laiku į Senovės Graikijos laikotarpį ir gausybė įvairiausių žaidimų, paskaitų ir kitų pramogų. Nepamiršk pasipuošti tuos laikus menančiu akcentu!

Bilieto kaina – 35 €. Nors maistas įskaičiuotas (pusryčiai, pietūs, vakarienė), tačiau pasirūpinti lengvais užkandžiais – rekomenduojama! Trečiojo priėmimo etapo sutarčių pasirašymo dienomis (rugpjūčio 22–23 d., 9–16 val.) bus galima įsigyti bilietą į pirmakursių stovyklą, tačiau vietų skaičius ribotas. Norintys įsigyti bilietą taip pat gali rašyti į Kauno kolegijos Studentų atstovybės „Facebook“ paskyrą.

Autobusas stovyklos dalyvių lauks Pramonės pr. 22A (automobilių stovėjimo aikštelėje). Organizatoriai primena, kad atvykti reikia 9 valandą, o autobusas išvyks 10 valandą. Tie, kurie į stovyklą ketina atvykti savarankiškai, privalo pranešti kolegijos Studentų atstovybei. Stovyklos paskutinę dieną dalyviai bus parvežti 12 valandą.

Stovyklų datos:

I-oji stovykla vyks rugpjūčio 19–21 d., Technologijų fakultetas ir Medicinos fakultetas.

II-oji stovykla vyks rugpjūčio 23–25 d., mišri.

III-ioji stovykla rugpjūčio 27–29 d., mišri.