Nors praėjusiais metais pandemijos ir geopolitinių iššūkių akivaizdoje logistikos sektorius sugebėjo išlaikyti augimo tempus, vis tik prognozuojama, jog ateinančiais metais Lietuvos transporto įmonėms nepavyks  išsisukti nuo vasarį pradėto karo kaimyninėje šalyje padarinių. Siekiant aptarti šiame sektoriuje laukiančius iššūkius, pirmą kartą Kauno kolegijoje organizuojamas forumas „Geopolitiniai pokyčiai, energetinių išteklių kainų iššūkiai, formuojantys ateities tendencijas ir tvarumą logistikoje“. Gruodžio 8-ąją, ketvirtadienį,  vyksiantis renginys sukvies šio sektoriaus atstovus su kitais pasidalyti savo patirtimi ir įžvalgomis.

Forumo metu apie kylančius iššūkius bei ateities tendencijas įžvalgas pateiks AB Vidaus vandens kelių direkcijos,  UAB „Unlimited Carrier“, UAB „Tomegris“, UAB „DPD Lietuva“, UAB  „ Continental Automotive Lithuania“ atstovai.

Kaip teigia Lietuvos nacionalinės vežėjų automobiliais asociacijos „Linava“ generalinis sekretorius Zenonas Buivydas pastaruoju metu „daliai vežėjų iššūkių kelia užsidariusios Rytų rinkos, užtrunkantis verslo perorientavimas ir naujų kontaktų užmezgimas Vakaruose ir Vidurinės Azijos valstybėse, tolimųjų reisų vairuotojų trūkumas, didelės biurokratinės kliūtys įdarbinti vairuotojus iš trečiųjų šalių. Be to, sparčiai pabrangę degalai, rekordinė infliacija taip pat neleidžia tikėtis geresnių metų“. Tikimasi, kad forumo metu išsakytos įžvalgos padės atrasti sprendimus, kaip susidoroti su pastaruoju metu kylančiais iššūkiais.

Forume „Geopolitiniai pokyčiai, energetinių išteklių kainų iššūkiai, formuojantys ateities tendencijas ir tvarumą logistikoje“ kviečiami dalyvauti logistikos sektoriaus specialistai, studentai, dėstytojai ir visi, kuriems aktuali ši verslo sritis.

Renginio programa – jau netrukus!

Renginio pradžia: gruodžio 8 d., 13:00 val.

Renginio trukmė: 3 val.

Renginio vieta: Kauno kolegija (202 aud., Pramonės pr. 22A ).

Dalyvavimas forume NEMOKAMAS.

Norint dalyvauti renginyje, kviečiame užsiregistruoti.

Renginį organizuoja Kauno kolegijos Verslo fakulteto Verslo katedra.