Įpusėjus studentų krepšinio lygos sezonui, Kauno kolegijos (KK) komanda nepaliauja džiuginti savo gerbėjų pergalėmis ir užtikrintai lieka lyderių trejetuke.

Kauno kolegijos studentai aikštėje žaidė itin nepastoviai, tačiau galiausiai sugebėjo palaužti Lietuvos edukologijos universiteto (LEU) atstovus rezultatu 99:84 (28:18, 22:16, 16:31, 33:19). Po mėnesio pertraukos į krepšinio aikštelę sugrįžusi komanda iškovojo pergalę.

Aikštės šeimininkai po dviejų kėlinių pirmavo 16 taškų skirtumu – 50:34, tačiau itin prastai sužaidė trečiąjį kėlinį (16:31) ir atsidūrė besivejančiųjų vaidmenyje – 65:66. Ketvirtame kėlinyje kauniečius į priekį tempė ir taikliais tolimais šūviais varžovus į neviltį varė Justas Janulis. Kone šio žaidėjo pastangomis KK krepšininkai susikrovė dviženklę persvarą – 86:71 – ir be pralaimėjimo baimės užbaigė rungtynes.

J. Janulis sužaidė fantastines rungtynes – pelnė net 33 taškus, pataikė 9 tritaškius iš 15, 2 iš 6 dvitaškius, 2/2 baudas, atkovojo 11 kamuolių, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir surinko 35 naudingumo balus. Dar prie Kauno kolegijos ekipos pergalės 23 taškus (8/9 dvit., 2/3 trit., 9 atk. kam., 3 rez. perd., 30 naud. balų) pridėjo Antanas Bertašius, o Mantas Košelis komandai pelnė 14 taškų.

„Itin malonų įspūdį paliko Justo Janulio puikus pasirodymas. Jis yra vertas praverti Nacionalinės krepšinio lygos duris. Šios lygos komandų vadovai turėtų atkreipti dėmesį į šį žaidėją. Naudingai žaidė ir Antanas Bertašius“, – rezultatais džiaugėsi KK komandos treneris Rolandas Rakutis.

Anot jo, Kauno kolegijos komandoje nėra didelių žvaigždžių, kaip kitose ekipose, tačiau pergalės yra iškovojamos labai didelio noro, atsidavimo ir juodo darbo dėka: „Žaidėjai aikštėje tiesiog atiduoda savo širdis. Į Italiją išvyko mūsų starto penketo žaidėjas Arminas Kelmelis, susilpnėjome, tačiau visada džiaugiamės, kai mūsų žaidėjai kyla karjeros laiptais. O grįžtant prie šio vakaro rungtynių, norėčiau pagirti ir varžovus – LEU studentus. Jie išties kovėsi gražiai ir nesudėjo ginklų net tada, kai atsilikinėjo gana dideliu skirtumu. Už tai jiems pagarba“, – pridūrė R. Rakutis.