Kauno kolegijos bičiuliai, Lietuvos dailininkų sąjungos Kauno skyrius kviečia visus kauniečius bei miesto svečius į vienintelį, nuostabiai spalvingą „Meno pikniką“. Renginio metu Kauno kolegijos Menų ir ugdymo fakulteto teritorijoje esantis Pelėdų kalnas virs improvizuotomis meno dirbtuvėmis, miesto galerija, o dalyviai ir aplinka – nuolat kintančio unikalaus meno kūrinio dalimi.

Renginys vyks rugsėjo 11-ąją, šeštadienį, nuo 14 iki 22 val., Kauno kolegijos Menų ir ugdymo fakulteto teritorijoje, visiems gerai žinomoje kaip Pelėdų kalnas (A. Mackevičiaus g. 27). Renginys yra nemokamas.

Pikniko šūkis „Su pledais pas pelėdas!“, primena kiekvienam dalyviui atsinešti kuo spalvingesnį pledą – jis žymės teritoriją meno kūrinyje. Taip pat pasikviesti draugų, kartu pasiimti augintinį ar augalą, nepamiršti vaišių, kuriomis pasidalintumėte su kaimynu.

Siekiant rekordo, piknikas bus nenutrūkstamai fotografuojamas net 10 valandų iš paukščio skrydžio, o gauti vaizdai bus sulieti į filmą, priminsiantį unikalaus landšafto ir miestą kuriančių žmonių bendrystę. Pasak organizatorių, meno lauke svarbus kiekvienas menininko, kantraus žiūrovo ir smalsaus praeivio judesys.

Renginio metu „Pelėdų kalno“ galerijoje bus atidaroma stiklo meno paroda „Šauksmas“. Viena iš 17-os parodos dalyvių bei kuratorė yra Kauno kolegijos Menų ir ugdymo fakulteto Stiklo, keramikos, odos, tekstilės meno studijų programos koordinatorė Sigita Grabliauskaitė. Taip pat renginyje savanoriaus ir prie jo įgyvendinimo prisidės kolegijos studentai. Svečių lauks unikalūs meniniai veiksmai, ledo skulptūros, laužai bei naktinis kinas.

Renginio programa:

14 val. „Pelėdų kalno“ galerijoje atidaroma stiklo meno paroda „Šauksmas“ (renginio kuratorė Kauno kolegijos dėstytoja Sigita Grabliauskaitė).

15–22 val. nepertraukiama fotosesija. Rekordinės „Meno pikniko“ kompozicijos kūrimas.

17 val. ledo skulptūros kūrimas.

21–23 val. naktinis kinas.

Muzikinę atmosferą kurs:

16.00 val. – legendinės „Aitvarų“ grupės veteranai Kęstutis Ignatavičius (vokalas, gitara) ir Vladimiras Teluchinas (multiinstrumentalistas).

18 val. – geros muzikos ambasadoriaus DJ Ericho vinilai.

Projektą dalinai finansuoja Kauno miesto savivaldybė. Renginio metu bus fotografuojama ir filmuojama. Informuojame, kad dalyviai gali būti matomi renginio nuotraukose ir vaizdo įrašuose, kurie bus skelbiami socialiniuose tinkluose ir žiniasklaidoje. Renginio dalyviams primename laikytis rekomendacijų dėl COVID – 19 atvirose erdvėse, dezinfekuoti rankas, laikytis saugaus atstumo, pagal galimybes dėvėti burną ir nosį dengiančias apsaugos priemones.