Kaip būsimam vairuotojui reikia daugiau nei tik pažinti šviesoforo šviesas, virtuvės šefui – daugiau nei perskaityti receptą, o gydytojui – daugiau nei tik baigti medicinos studijas, taip ir kiekvienam mūsų, siekiančiam profesionalumo, reikia ir žinių, ir patyrimo. Jau aštuntą kartą vykstantis „Profadienis“ – tai galimybė pažinti verslo įmonių „virtuvę“ ir atsakyti sau į svarbiausius karjeros klausimus.

Studentus iš visų Lietuvos kolegijų kviečiame įveikti verslo iššūkius – įmonių parengtas patyrimines užduotis ir susipažinti su patyrusiais bei savo darbą mylinčiais žmonėmis. Čia jums reikės žinių, geros intuicijos, gebėjimo įsiklausyti, vertinti situaciją ir priimti sprendimus.

Šių metų spalio 12 d. 15-os Lietuvos kolegijų atrinktos studentų komandos bandys įveikti SEB banko, „Girteka Logistics“, „AmerisourceBergen“, „Rokiškio sūris“ ir „Western Union“ paruoštas situacijas. Geriausios komandos bus apdovanotos prizais. Pagrindinis – kelionė į Europos Parlamentą, dovanojama Europos Parlamento nario Petro Auštrevičiaus.

Kviečiame studentus dalyvauti atrankos renginyje, kurio metu dalyvausite vaidmenų žaidime, analizuosite, kokiu būdu gerinti paslaugas naudojant skaitmenines technologijas, pasiūlysite  sprendimus, kurie padeda saugoti gamtą, prisideda prie vietos bendruomenės aktyvumo.

Atrankos renginyje gali dalyvauti visų kursų ir specialybių studentai.

Data ir laikas: 2023 m. rugsėjo 22 d. (penktadienis); 10 val.

Vieta: Pramonės pr. 22A,  2-202 aud.,

Renginio trukmė – 1,5 val.

Reikalinga registracija. Dalyvių skaičius ribotas. Registracija norintiems dalyvauti vyksta iki rugsėjo 21 d.