Pastarieji pokyčiai pasaulyje stipriai palietė turizmo sritį, todėl ypač svarbu ją palaikyti. Šį ketvirtadienį, rugsėjo 24 dieną, 11 val. Verslo fakulteto Turizmo ir laisvalaikio vadybos katedra kviečia dėstytojų ir studentų bendruomenę tradiciškai paminėti Pasaulinę turizmo dieną 2020 bei pakeliauti ir padiskutuoti virtualiu būdu vaizdo konferencijų įrankiu „Google Meet“.

Šiais metais Pasaulinė turizmo organizacija 2020-uosius paskelbė turizmo ir kaimo plėtros metais. Pandemija gan stipriai smogė ne tik daugeliui verslų, bet ir laisvalaikio, sveikatingumo bei kaimo turizmo sektoriams. Tačiau ar tikrai visi pokyčiai – vien tik pesimistiniai? Virtualiame renginyje į šį klausimą atsakys ir Lietuvos turizmo situaciją aptars Lietuvos gidų sąjungos prezidentas Linas Daubaras.

Kaip žinia, poilsio kaime kultūra yra dar besiformuojanti, jauni ir verslūs žmonės traukiasi į šalies didmiesčius. Kokia situacija viešbučių sferoje renginio dieną pristatys viešbučio „Kaunas“ direktorė Inga Zimkevičiūtė.

Taip pat, kaip ir kasmet, kelionių dvasią bei žavesį pajusti kvies tarptautinę mainų programą paragavę studentai: pirmieji pasakojimai apie praėjusiais metais Kauno kolegijoje pradėtas vykdyti dvigubo diplomo galimybes, tolimoji Japonija iš pirmųjų lūpų bei galimybė pažinti Čilę iš arčiau – visa tai jau ketvirtadienį.

Į renginį kviečiame jungtis nuo 11.00 iki 12.35 val. vaizdo konferencijų įrankiu „Google Meet“.

Laikas Tema
11.00 Pasaulinės turizmo dienos 2020 pristatymas
11.05 „Lietuvos gidų situacija ir prognozės“. Pranešėjas Lietuvos gidų sąjungos prezidentas Linas Daubaras.
11.25 „Viešbučio „Kaunas“ veiklos aktualijos“. Pranešėja viešbučio „Kaunas“ direktorė Inga Zimkevičiūtė.
11.40 „Dvigubo diplomo galimybės“. Pranešėja Turizmo ir laisvalaikio katedros studentė Evelina Vaičiulytė.
12.00 „Dalelė Čilės iš arčiau“. Pranešėja Vilniaus universiteto Slaugos katedros antrakursė Karolina Adomavičiūtė.
12.20 „Japonija iš pirmų lūpų“. Pranešėja Kauno kolegijos „Erasmus+“ studentė Nichika Kurisu.
12.35 Pasaulinės turizmo dienos 2020 apibendrinimas.

Renginį organizuoja Kauno kolegijos Verslo fakulteto Turizmo ir viešbučių vadybos trečiakursės Miglė Daunoraitė bei Vita Grinkutė.

Pasaulinė turizmo diena 2020 – kasmetinis turizmo bendruomenę ir studentus suburiantis renginys, kurio tikslas akcentuoti ir šviesti visuomenę apie socialinę, kultūrinę, politinę bei ekonominę turizmo vertę.