Gegužės 15–17 d. „Litexpo“ parodų centre (Laisvės pr. 5, Vilnius) vyksiančioje parodoje dalyvių lauks trys dienos renginių, mokymų, seminarų ir naujovių, o technologijų mokslų entuziastų dėmesį prikaustys gausų specialistų būrį sutrauksianti konferencija „Smart gamyba“. Joje pranešimus skaitys du Kauno kolegijos atstovai.

Technologijų fakulteto dekanas dr. Giedrius Gecevičius atskleis technologijų ir visuomenės santykį, robotizacijos įtaką pakeičiant žmogaus darbo jėgą, o Technologijų fakulteto lektorius Danielius Adomaitis gvildens temą apie išmaniųjų sistemų specialistams taikomus kriterijus jiems žengiant į darbo rinką.

Jau 27-ą kartą Vilniuje vyksianti tarptautinė specializuota gamybos, inovacijų ir inžinerinių sprendimų paroda „Balttechnika“ – vienintelis ir svarbiausias inžinerinės pramonės metų renginys Lietuvoje. Kasmet į jį sugūža apie 5 tūkstančius lankytojų. Šia paroda siekiama pristatyti šalies inžinerinės pramonės įmones, jų pasiekimus ir potencialą, paskatinti užmegzti bendradarbiavimo ryšius tarp verslo ir mokslo institucijų bei inicijuoti glaudesnį profesinių mokyklų ir verslo bendruomenės sąryšį.

Kauno kolegijos atstovai parodoje atskleis inžinerinių mokslų potencialą, reprezentuos vykdomas Automatino valdymo ir Infotronikos studijų programas, pademonstruos studentų sukurtus produktus, atskleis bendradarbiavimo su verslu galimybes.

 

Kauno kolegijos atstovų pranešimai Data Laikas Vieta
Technologijos ir visuomenė: ar robotai pakeis žmogų?Pranešėjas: dr. Giedrius Gecevičius (Technologijų fakulteto dekanas, Kauno kolegija) Gegužės 15 d. 14:00–14:30 5 salės renginių erdvė
Kriterijai išmaniųjų sistemų specialistams: ar lavinamos kompetencijos atitinka šiuolaikinio gamybos sektoriaus poreikius?Pranešėjas: Danielius Adomaitis (Technologijų fakulteto lektorius, Kauno kolegija) Gegužės 16 d. 11:45–12:15 5 salės renginių erdvė

Dalyvavimas parodoje nemokamas, tačiau būtina registracija:

Daugiau apie parodą sužinokite paspaudę čia.