Kauno kolegijos Verslo fakulteto dėstytojai-praktikai ir būsimi specialistai jau ne pirmus metus suvienys jėgas tam, kad visuomenei padėtų išspręsti įvairius teisinius klausimus. Vadybos ir teisės katedros organizuojamoje nemokamoje teisinių konsultacijų laboratorijoje iki gegužės pabaigos laukiami Kauno miesto gyventojai.

Teisinę pagalbą kauniečiams teiks Teisės studijų programos studentai, kuriuos koordinuos ir prie konsultacijų prisidės advokatės ir Kauno kolegijos dėstytojos Violeta Naujokienė ir Kristina Lukauskaitė-Valatkė. Inicijuojant teisines konsultacijas siekiama skatinti, kad pagrindiniai valstybės, verslo ir visuomenės sprendimai būtų grindžiami įstatymais ir žmogaus teisėmis, kurios būtų aiškios ir suprantamos visiems piliečiams. Taip pat konsultacijų būdu bus gilinamos studentų teorinės ir praktinės žinios, realių situacijų sprendimo įgūdžiai, padėsiantys po studijų lengviau įsilieti į darbo rinką.

Į nemokamas konsultacijas kviečiame registruotis elektroninio pašto adresu teisineskonsultacijos@go.kauko.lt iš anksto atsiuntus konkrečios problemos aprašymą. Konsultacijos vyks Kauno kolegijos Verslo centre (Gedimino g. 41, Kaunas). Kontaktinis asmuo: Agnė Ablačinskienė, tel. nr. (8 37) 20 94 42, agne.ablacinskiene@go.kauko.lt.