Paskutiniųjų klasių moksleiviai pavasarėjant pradeda nerimauti, kokią studijų kryptį pasirinkti baigus mokyklą. Tam, kad apsispręsti būtų lengviau, Kauno kolegijos Menų ir ugdymo fakulteto Menų akademija 10–12 klasių moksleivius balandžio 11 dieną kviečia į atvirų durų dienos renginį „Pagauk meno ritmą Pelėdų kalne“. Renginio metu menu besidomintiems moksleiviams bus atvertos durys į istorinio pastato auditorijas, dirbtuves, papasakota apie čia vykdomas studijų programas ir studijuojančiųjų galimybes.

Pirmoje renginio dalyje moksleivius pasitiks Menų ir ugdymo fakulteto dekanė Jolanta Bareikienė. Menų akademiją ir jos veiklą svečiams pristatys akademijos vadovė dr. Inga Valentinienė. Apie stojamuosius egzaminus, Menų akademijoje vykdomas studijų programas ir perspektyvas papasakos Menų ir ugdymo fakulteto studijų vedėja Nijolė Meškelienė.

Antrojoje renginio „Pagauk meno ritmą Pelėdų kalne“ dalyje moksleiviams bus surengtos kūrybinės dirbtuvės, kuriose jie turės galimybę vienai dienai tapti Menų akademijos studentais ir prisiliesti prie studijų. Kūrybinės dirbtuvės vyks Dizaino, Mados dizaino, Įvaizdžio dizaino studijose. Taip pat sukurti meninį projektą fakulteto svečiai bus pakviesti į Fotografijos studiją ir susipažinti su taikomuoju menu galės Stiklo, tekstilės, odos, keramikos studijoje. Dailės kūrinių konservavimo ir restauravimo studija moksleivius kvies prisiliesti prie amžinojo meno vertybių.

Kviečiame aktyviai registruotis ir dalyvauti atvirų durų dienos renginyje!