Vilniaus dailės akademijos Kauno fakulteto kiemelyje šeštadienį vyko meno mugė Ukrainai paremti. Nepaisant to, jog mugės diena, nors džiugino pavasariškos saulės spinduliais, bet buvo vėjuota, nei menininkai, nei mugės lankytojai nepabūgo tokio oro ir nuo pat ryto iki vakaro aktyviai dalyvavo mugėje, dalydamiesi vieningumu ir bendruomeniškumu.

Mugės dieną surinkta daugiau nei 9 tūkstančių eurų, kurie tiesiogiai paaukoti Ukrainą remiančiai nevyriausybinei organizacijai „Mėlyna ir Geltona“ ir Nacionaliniam savanorių pagalbos koordinavimo centrui „Stiprūs kartu“ bei studentams, atvykusiems iš Ukrainos.

Mugės organizatoriai – Vilniaus dailės akademijos Kauno fakultetas, Kauno kolegijos Menų akademija, Lietuvos dailininkų sąjungos Kauno skyrius, Kauno menininkų namai nuoširdžiai dėkoja mugėje dalyvavusiems ir savo darbus padovanojusiems menininkams, savanoriams, bendruomenei, o taip pat mugės rėmėjams: „Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022“, radijui „TAU“, restoranui „Al Cantuccio“, Kauno Juozo Gruodžio konservatorijos atlikėjams, „GEm duo“ grupei, Vygintui Orlovui.

Slava Ukraini! Herojam slava! 

Nuotraukos: Darius Rakauskas