Kovo 28 dieną Kauno kolegijoje vyksiančiame tarptautiniame studentų masažo čempionate masažais bus lepinami Nacionalinio Kauno dramos teatro aktoriai – tokią dovaną jaunieji masažo specialistai jiems skirs Tarptautinės teatro dienos, švenčiamos kovo 27 dieną, proga.

Kauno kolegijos Medicinos fakultetas tarptautinį studentų masažo čempionatą organizuoja jau aštuntąjį kartą, o kasmet masažo modeliais tampa garsūs žmonės: kultūros veikėjai, sportininkai. Nacionalinio Kauno dramos teatro vadovas Egidijus Stancikas buvo vienas iš praėjusių metų svečių, išbandžiusių masažą, o šįkart ant masažo stalų atsipalaiduos ir daugelis jo vadovaujamo teatro aktorių. „Siekiame dirbti ne sau, o žmonėms ir dėl jų – juk pirmiausia paslaugos kokybę vertina klientas. Išskirtinėmis masažų technikomis Tarptautinės teatro dienos proga bus palepinti aktoriai. Kitaip tariant, jie mėgausis masažo teatru“, – simbolinį masažo modelių pasirinkimą komentuoja viena iš masažo čempionato organizatorių, Kauno kolegijos Reabilitacijos katedros vedėja Milda Gintilienė.

Savo įgūdžius ir masažo technikas čempionate demonstruos 13 su reabilitacija ir SPA sritimis susijusių studijų programų studentų iš Lietuvos, Latvijos, Lenkijos ir Ispanijos. Masažų atlikimą vertins kompetentinga tarptautinė teisėjų komisija, kurios vienas iš narių – Tarptautinės masažo asociacijos įkūrėjas ir vadovas Jeppe Tengbjerg’as.

Masažo čempionato nugalėtojo titulas jau du metus iš eilės atiteko Kauno studentams – pirmąją vietą praėjusiais metais iškovojo Kauno kolegijos studentas Ričardas Kazinėc, 2017-aisais – Vilius Montvidas.

Daugiau apie masažo čempionatą galima sužinoti konkurso interneto puslapyje.