Sportas – neatsiejama švietimo dalis fizine ir intelektualine prasme. Kauno kolegijos bendruomenę studentai nuosekliai džiugina laimėjimais įvairiose sporto šakose. Kovo mėnesį Lietuvos kolegijų studentų XIX sporto žaidynėse pasižymėjo Kauno kolegijos merginų tinklinio komanda, apgynusi čempionių vardą, vaikinai, tapę vicečempionais, bei lengvosios atletikos sportininkai, bendroje įskaitoje įsitvirtinę antroje vietoje.

Klaipėdos valstybinės kolegijos sporto salėje vykusiose merginų tinklinio varžybose dalyvavo Vilniaus kolegijos, Šiaulių valstybinės kolegijos, Klaipėdos valstybinės kolegijos ir Kauno kolegijos tinklininkės. Pusfinalyje kolegijos sportininkės rezultatu 2:0 laimėjo kovą su Šiaulių valstybinės kolegijos tinklinio ekipa ir pateko į finalą, kuriame susirėmė su Vilniaus kolegijos komanda.

Finalas nuo pirmų akimirkų prasidėjo ambicinga ir atkaklia taškas į tašką kova, kol galiausiai  rezultatu 3:1 (25:23, 25:27, 25:22, 25:23) buvo užbaigta Kauno kolegijos triumfu. Tądien čempionių titulus iškovojo Viktorija Žukauskaitė, Austė Kulytė, Karina Mickevičiūtė, Rimantė Petraškaitė, Evelina Lukošiūtė, Ugnė Ugonauskaitė, Gaudvilė Kiaulakytė, Silvija Karpavičiūtė, Laura Bagdonaitė, Kamilė Augustinaitė, Goda Jančiauskaitė. Komandą treniruoja Jolanta Simanavičienė.

Kovo pabaigoje Kauno kolegijos sporto salėje vyko Lietuvos kolegijų studentų XIX sporto žaidynių vaikinų tinklinio varžybos. Jose dalyvavo Vilniaus kolegijos, Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos, Kauno technikos kolegijos ir Kauno kolegijos vaikinų tinklinio komandos. Žaidynėse kolegijos tinklininkai iškovoję dvi pergales ir patyrę vieną pralaimėjimą užėmė antrąją vietą. Prizinę vietą iškovojo Mantas Vyštartas, Jonas Jazdauskas, Aivaras Balkauskas, Vilius Grikšas, Gintaras Girdžius, Paulius Mikulėnas, Arnas Simaitis, Mindaugas Turauskas, Arnas Donauskas.

Tuo tarpu Kauno kolegijos lengvosios atletikos komanda savo jėgas išbandė Šiauliuose ir tarp keturių dalyvavusių kolegijų užėmė 2-ąją vietą. Kauno kolegijai varžybose atstovavo 11 studentų, iš viso iškovota net 17 medalių. Tarp jų pirmąją vietą šuolio į aukštį rungtyje užėmė Monika Nausėdaitė, 1000 metrų bėgime Robertas Vališauskas, estafetėje 4×200 m. Gintarė Sadovskytė, Ieva Rainytė, Viktorija Baliulytė, Dalia Wydra. Sidabro medaliais pasidabino šuolio į tolį rungtyje Dalia Wydra, 60 metrų bėgime Tautvydas Kairys ir Ieva Rainytė, 300 metrų bėgime Robertas Vališauskas. Bronzos medalius iškovojo rutulio stūmimo rungtyje Monika Nausėdaitė, šuolio į tolį rungtyje Gintarė Sadovskytė, 300 metrų bėgime Tautvydas Kairys ir 4×200 metrų estafetėje Tautvydas Kairys, Linas Bočkus, Žilvinas Rakauskas, Arūnas Vaišvila. Lengvosios atletikos komandą subūrė dėstytoja Ingrida Lavinskienė.