Šių metų kovo 7 dieną, trečiadienį, Šiauliuose vyko Lietuvos kolegijų studentų XVIII sporto žaidynės (pavasario semestras), kuriose dėl geriausiųjų titulo varžėsi net penkios šalies aukštosios mokyklos. Lietuvos atkūrimo šimtmečiui skirtose lengvosios atletikos varžybose dalyvavo ir Kauno kolegijos studentai – jie į Kauną grįžo su devyniais medaliais.

Varžybų metu merginos dalyvavo 60 metrų, 300 metrų., 1000 metrų, šuolio į tolį, šuolio į aukštį, 4 kilogramų rutulio stūmimo rungtyse ir 4×200 metrų estafetėje. Tuo tarpu vaikinai varžėsi 60 metrų, 300 metrų, 1000 metrų, šuolio į tolį, šuolio į aukštį, 6 kilogramų rutulio stūmimo rungtyse ir 4×200 metrų estafetėje.

Kauno kolegijos sportininkai geriausiųjų vardą pelnė ir į prizinkų gretas stojo net devynis kartus: 1-ąją vietą iškovojo ir aukso medalį laimėjo 4×200 metrų estafetiniame bėgime dalyvavusios Viktorija Eimontaitė, Viktorija Baliulytė, Greta Eidikytė ir Gintarė Sadovskytė. Taip pat Viktorija Eimontaitė iškovojo 2-ąją vietą šuolio į aukštį ir 3-ąją vietą 60 metrų rungtyse. 2-ąją vietą rutulio stūmimo rungtyje laimėjo studentė Aiva Krasickaitė, o 3-ąją vietą 1000 metrų bėgimo rungtyje pelnė ir bronzos medaliu apdovanota – Jolita Mažonaitė. Sveikiname ir antrus metus iš eilės vaikinų grupėje pasižymėjusį Robertą Vališauską, kuris iškovojo 2-ąją vietą 1000 metrų bėgimo rungtyje.

Iš viso Kauno kolegijos lengvaatlečių komandą atstovavo net dvylika sportininkų: Aiva Krasickaitė, Viktorija Eimontaitė, Gintarė Sadovskytė, Agnė Mickevičiūtė, Greta Eidikytė, Viktorija Baliulytė, Jolita Mažonaitė, Robertas Vališauskas, Paulius Bajorūnas, Ramūnas Kirkickis, Kamilė Reutaitė, Monika Sakalauskaitė.

Kauno kolegijos lengvaatlečių komandą subūrė dėstytoja Ingrida Lavinskienė.