Praėjusį šeštadienį, vasario 24-ąją, Kauno „Žalgirio“ arenoje nuaidėjo 10-oji sveikatingumo, sveikos gyvensenos ir medicinos paroda „Sveikatos dienos“, į kurią buvo integruotas ir didžiausias 2018 metų grožio renginys – atviras Lietuvos čempionatas „Kaunas Beauty 2018“. Pastarajame Kauno kolegijos Medicinos fakulteto kosmetologijos studijų programos studentė Ieva Pakamanytė buvo įvertinta pirmosios vietos apdovanojimais – aukso medaliais.

„Kaunas Beauty 2018“ – tai kasmet vykstantis „Kirpėjų ir grožio specialistų asociacijos“ organizuojamas čempionatas, skirtas vizažistams, manikiūrininkams, blakstienų meistrams ir šių specialybių besimokantiems studentams.

Naujienai: Lietuvos čempionato „Kaunas Beauty 2018“ aukščiausi įvertinimai kosmetologijos studenteiKasmet čempionato dalyviai varžosi įvairiose grožio rungtyse. Šiais metais tarp vizažistų (studentų grupėje) dalyvavo ir Kauno kolegijos Medicinos fakulteto kosmetologijos studijų programos trečio kurso studentė Ieva Pakamanytė, kuri vakarinio makiažo rungtyje laimėjo I-ąją vietą ir dieninio-vakarinio makiažo bendroje įskaitoje taip pat pelnė I-ąją vietą. Atviro Lietuvos čempionato „Kaunas Beauty 2018“ pabaigoje I. Pakamanytė buvo apdovanota net dviem aukso medaliais. Konkursui studentę ruošė Kauno kolegijos Medicinos fakulteto Kosmetologijos katedros lektorė Aušra Malakauskienė.

Kosmetologijos katedros vedėja Žaneta Mickienė neslepia džiaugsmo: „Sodai pražysta, kai juos prižiūri geri sodininkai“, – po čempionato sakė vedėja. Jos teigimu, iškovota pergalė yra studentės I. Pakamanytės ir lektorės A. Malakauskienės bendro darbo vaisius. I-osios vietos džiaugsmu lektorė su savo studentais dalinasi jau šešerius metus: „Tai galima pavadinti auksine tradicija“, – pastebi Ž. Mickienė.

Šiais metais Kirpėjų ir grožio specialistų asociacija A. Malakauskienę įvertino kaip trenerę ir dėkojo už aktyvumą teisėjaujant varžybose bei čempionatuose. Čempionato pabaigoje apdovanojimą savo rankose laikė ir A. Malakauskienė.

Lietuvos čempionato „Kaunas Beauty 2018“ aukščiausi įvertinimai kosmetologijos studenteiLietuvos čempionato „Kaunas Beauty 2018“ aukščiausi įvertinimai kosmetologijos studenteiLietuvos čempionato „Kaunas Beauty 2018“ aukščiausi įvertinimai kosmetologijos studenteiLietuvos čempionato „Kaunas Beauty 2018“ aukščiausi įvertinimai kosmetologijos studentei