Kauno kolegijos Verslo fakultetas suburs bendruomenę ir verslo įmonių atstovus į jau septintą kartą organizuojamą mokslinę-praktinę konferenciją „Verslo aktualijos būsimųjų specialistų požiūriu 2020“. Renginys vyks balandžio 22 dieną, trečiadienį, Kauno kolegijoje 407 aud. (Pramonės pr. 22A, Kaunas). Kviečiame skaityti pranešimus ir / ar pateikti mokslinius straipsnius.

Organizuojant konferenciją siekiama studentų, dėstytojų ir verslo įmonių atstovų bendradarbiavimo atliekant taikomuosius tyrimus, dalyvaujant diskusijose vadybos, ekonomikos, teisės, komunikacijos ir informacijos bei kitais akademinei bendruomenei aktualiais klausimais. Pristatyti atliktų tyrimų rezultatus ar pasidalinti savo mintimis bei įžvalgomis kviečiame šiomis mokslo krypčių temomis:

  • Vadyba: verslo procesų bei organizacijų valdymas; lyderystė ir vertybės versle bei viešajame sektoriuje; socialinio verslo ir įmonių socialinės atsakomybės naudapardavimai, marketingas ir IT sprendimai; turizmo, sporto, sveikatingumo, kultūros ir laisvalaikio paslaugų vaidmuo gyvenimo kokybės kontekste ir kt. 
  • Ekonomika: finansinės inovacijos versle; verslo apmokestinimo problemos;  įmonės finansų valdymo sprendimai; dalijimosi ekonomikos verslo modeliai ir kt.
  • Teisė: šiuolaikinės teisės tendencijos ir perspektyvos; verslo teisės aktualijos; kibernetinis ir duomenų saugumas ir kt.
  • Komunikacija ir informacija: komunikacijos iššūkiai XXI amžiuje; tradicijos ir inovacijos komunikacijoje; tarpkultūrinės komunikacijos ypatumai; viešoji ir asmeninė komunikacija; organizacijų komunikacija ir kt.

Konferencijoje gali dalyvauti dėstytojai, studentai, verslo įmonių atstovai.

Svarbiausios datos:

 • Registracija (skaitantiems pranešimus ir / ar norintiems pateikti straipsnius) vyks iki 2020 m. balandžio 6 d.
 • Pranešimai teikiami el. p. vf.konferencija@go.kauko.lt iki 2020 m. balandžio 15 d. (PowerPoint arba kitu su konferencijos organizatoriais suderintu formatu).
 • Straipsniai priimami el. p. vf.konferencija@go.kauko.lt iki 2020 m. gegužės 11 d.

Pastaba: autoriai elektroniniu paštu pateikdami straipsnį privalo atsiųsti visų autorių pasirašytą garantinį raštą dėl spaudai pateikiamo kūrinio. Juo autoriai garantuoja, kad straipsnyje pateikiami originalūs tyrimų duomenys ir jo turinys bei autorystė yra suderinta su straipsnio bendraautoriais.

Informacija dalyviams:

Norintieji konferencijoje skaityti pranešimus, turi užsiregistruoti ir pateikti pranešimą konferencijos organizatoriams iki nurodytos datos. Pageidaujama pranešimo pristatymo trukmė – 10 min. Pranešimą skaityti galima lietuvių arba anglų kalbomis. Pranešimų autoriams bus išduoti pažymėjimai, o geriausieji pranešimai – apdovanoti.

Konferencijos dalyvių straipsniai, atitinkantys  keliamus reikalavimus, bus recenzuojami ir publikuojami elektroniniame konferencijos straipsnių rinkinyje su ISSN kodu.

Dalyvavimas konferencijoje – nemokamas. Kilus klausimams maloniai prašome kreiptis el. p. vf.konferencija@go.kauko.lt.

Nepraleiskite progos pasidalinti savo įžvalgomis su akademine bendruomene!

Renginyje bus fotografuojama ir / ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie bus skelbiami viešai prieinamuose kanaluose: socialiniuose tinkluose, žiniasklaidoje bei tolimesnėje renginio komunikacijoje.