Kovo 29 d. – balandžio 2 d. vyksianti Kauno kolegijos tarptautinė savaitė, kurios šių metu tema – Collaboration for Future: from Technology to Person, jau dvyliktą kartą suburs akademinę bendruomenę ir verslo pasaulio atstovus, tik šįkart – virtualioje erdvėje. Artėjant renginiui, kviečiame iš arčiau susipažinti su jo dalyviais bei iki kovo 18 d. registruotis ir nepraleisti galimybės virtualiai susitikti su Kauno kolegijos tarptautiniais partneriais, sudalyvauti dirbtuvėse bei stiprinti tarptautinį bendradarbiavimą.

Diskusija „Innovation Leadership
Kovo 29 d. 11.30–12.10 val.

Diskusijos Innovation Leadership viešnia Justina Klyvienė Future Leadership inovacijų laboratorijos įkūrėja ir Alter State“ bendraįkūrėja. Tai platformos, skatinančios moteris dalyvauti inovacijų kūrime.

„Mes diskutuosime apie inovacijų lyderystę, vadovų vaidmenį joje, kalbėsime apie inovacijų lyderystės lygmenis, kaip nepaprastai svarbu yra pradėti viską kurti nuo paties savęs, kaip žmogaus-inovatoriaus ir tik tada galvoti apie komandą ir visą organizaciją. Paliesiu savybes, kurios, mano manymu, yra svarbios kiekvienam inovatoriui, tokios kaip gebėjimas pamatyti pasaulį 360 laipsnių kampu, būti empatiškam bei kūrybingam. Pokalbio eigoje pasidalinsiu, kokią reikšmę lyderystė turi inovacijų skatinimui ar priešingai – stabdymui“, – apie diskusiją pasakoja J. Klyvienė.

„Dabar nesvarbu, kuriame pasaulio krašte tu gyveni – visi kalba apie inovacijas ir jų poreikį. Pokalbio metu apžvelgsime universalius įgūdžius bei dalinsiuosi savo patirtimi kaip žmogaus, kasdien dirbančio su inovacijomis, kūryba ir pokyčiu, todėl tai aktualu ir įdomu gali būti kiekvienam“, – temos aktualumą tarptautiniame kontekste atskleidžia J. Klyvienė.

 

AI Adoption: Still Too Early or Already Too Late
Kovo 29 d. 12.10–12.50 val.

Pranešimą AI Adoption: Still Too Early or Already Too Lateskaitys prof. Tomas KrilavičiusVytauto Didžiojo universiteto Informatikos fakulteto dekanas. Jo mokslinių tyrimų kryptys yra dirbtinio intelekto taikymai, kalbos technologijos, mokslinės infrastruktūros. Prof. T. Krilavičius yra NATO mokslo ir technologijų organizacijos Informacinių technologijų sekcijos narys (NATO STO IST), Lietuvos dirbtinio intelekto asociacijos narys.

„Pranešime bus aptariamos dirbtinio intelekto taikymo galimybės – naudos ir rizikos, norų atitikimas realybę“, – pasakoja prof. T. Krilavičius ir atskleidžia, kad dirbtinio intelekto tema šiuo metu aktuali ne tik Lietuvoje. „Problema aktuali visame pasaulyje, t. y. visas pasaulis sprendžia problemą, kaip ir kur sėkmingai pritaikyti dirbtinio intelekto sprendimus.“

 

Flexibility – changes, adapting digital tools, soft skills“ (dirbtuvės „Being Together Again, Soft Skills that Work!“)
Kovo 30 d. 11.10–13.00 val. 

Dr. Ioseb Gabelaia yra marketingo, komunikacijos ir vadybos specialistas, sukaupęs daugiau nei 10 metų patirtį bei įgijęs „Six Sigma Master Black Belt“ (CSSMBB) ir „Scrum Master Accredited Certified“ (MSAC) sertifikatus.

„Pranešimo tema yra lankstumas. Pastarieji pokyčiai, skaitmeninių įrankių pritaikymas, „minkštieji“ įgūdžiai – visa tai bus aptarta pranešimo metu“, – apie pranešimą pasakoja dr. I. Gabelaia.

„Anksčiau lankstumas, suteikiantis galimybę dalį veiklų atlikti nuotoliniu būdu, buvo pageidaujama privilegija, šiandien – tai plačiai taikoma praktika, kuri, tikėtina, tęsis ir pasibaigus COVID-19 pandemijai bei įgys vis daugiau ir daugiau pranašumų visame pasaulyje“, – apie temos aktualumą pasauliniame kontekste pasakoja pranešėjas.