Kauno kolegijos Tarptautinių ryšių skyrius informuoja apie skelbiamą studentų, pageidaujančių studijuoti ar atlikti praktiką užsienyje 2020–2021 mokslo metų pavasario semestre, atranką. Studentai, norintys dalyvauti „Erasmus+“ studentų mainų programoje, kviečiami registruotis iki spalio 31 dienos.

Atkreipiame dėmesį, kad Kauno kolegijos studentams, dalyvaujantiems „Erasmus+“ programoje, yra skiriamas kofinansavimas. Jei dėl COVID-19 susidariusios situacijos, atvykus į kitą šalį, reikėtų saviizioliuotis, stipendija skiriama ir už šį periodą. Dėl priėmimo sąlygų užsienio institucijose, studentai gali kreiptis į savo fakulteto tarptautinės veiklos koordinatorių.

Kauno kolegija jau dvidešimtus metus dalyvauja „Erasmus+“ programoje ir savo bendruomenės nariams suteikia galimybę studijuoti, atlikti praktiką, dalyvauti tarptautiniuose projektuose, konferencijose, parodose ar kituose renginiuose užsienyje. Aukštoji mokykla šiuo metu bendradarbiauja su 37-iomis  pasaulio šalimis.

Vaizdo siužete – įspūdžiai iš pernai metais vykusio vizito Thomas More ir Karel de Grote universitetuose Belgijoje. Pardavimų ir marketingo studijų programos studentės Vitalija Gapkalovaitė ir Karolina Vaidelytė pasakoja apie keturis mėnesius, praleistus studijuojant Belgijoje.

Daugiau informacijos apie tarptautinį mobilumą galite rasti čia.