Kauno kolegijos Tarptautinių ryšių skyrius informuoja, kad jau prasidėjo studentų, pageidaujančių studijuoti ar atlikti praktiką užsienyje 2021–2022 mokslo metų pavasario semestre, atranka. Studentai, pageidaujantys dalyvauti „Erasmus+“ studentų mainų programoje kviečiami registruotis „Moodle“ sistemoje iki spalio 10 dienos.

Registracijos anketos:

Atkreipiame dėmesį, kad Kauno kolegijos studentams, dalyvaujantiems „Erasmus+“ programoje, kolegija skiria kofinansavimą.

Dėl COVID-19 susidariusios situacijos, atvykus į kitą šalį, gali reikėti saviizioliuotis, tačiau stipendija skiriama ir už šį periodą. Dėl priėmimo sąlygų užsienio institucijose prašome kreiptis į savo fakulteto tarptautinės veiklos koordinatorių.

Atkreipiame dėmesį, kad kai kuriose Šiaurės šalių institucijose studentų nominacijos baigiasi anksčiau nei kolegijoje baigiama studentų registracija stipendijos paskyrimui. Dėl papildomos informacijos prašome kreiptis į savo fakulteto koordinatorių.

Primename, kad Kauno kolegija partnerius turi 37-iose pasaulio šalyse.

Daugiau informacijos apie tarptautinį mobilumą galite rasti čia.

Apie neišdildomus, keturis mėnesius trukusius, studijų įspūdžius egzotiškoje Jordanijoje vaizdo įraše pasakoja Kauno kolegijos Medicinos fakulteto Bendrosios praktikos slaugos studentė Ugnė Lokytė.