Prasidėjo registracija į kovo 29 d. – balandžio 2 d. vyksiančią Kauno kolegijos tarptautinę savaitę Collaboration for Future: from Technology to Person“. Renginys jau dvyliktą kartą suburs akademinę bendruomenę ir verslo pasaulio atstovus, šįkart – virtualioje erdvėje. Kviečiame iki kovo 18 d. registruotis ir nepraleisti galimybės virtualiai susitikti su Kauno kolegijos užsienio partneriais, sudalyvauti dirbtuvėse bei stiprinti tarptautinį bendradarbiavimą.

„Tarptautinė savaitė – tai puiki galimybė susitikti su Kauno kolegijos užsienio partneriais, pasiklausyti įvairių pranešimų, paskaitų, dalyvauti diskusijose ir virtualioje mugėje. Kartu tai puiki proga nešti žinią apie Kauno kolegiją, mūsų sukauptą patirtį ir užmegzti naujus bei sustiprinti jau esamus ryšius su užsienio partneriais bei atrasti naujas bendradarbiavimo galimybes“, – pasakoja Kauno kolegijos Studijų ir taikomųjų mokslų departamento vadovė dr. Kristina Bespalova ir skatina bendruomenės narius aktyviai dalyvauti tarptautinės savaitės renginiuose.

Tai, kad Kauno kolegijos bendruomenės narių įsitraukimas itin svarbus, atskleidžia ir Tarptautinių ryšių skyriaus vadovė Jolanta Valiaugienė. „Užsienio aukštųjų mokyklų dėstytojai skaitys paskaitas Kauno kolegijos studentams. Tikimės, kad jie aktyviai dalyvaus paskaitose – tai puiki galimybė įgyti žinių profesinėje srityje, pagerinti anglų kalbos žinias. Dėstytojams dalyvavimas paskaitose atveria galimybes pasidalinti savo patirtimi, pamatyti, kaip tą patį ar kitą dalyką studentams perteikia užsienyje dirbantis kolega. Gal abiem dėstytojams kils mintis ateityje įgyvendinti mainus? O gal dėstytojai nuspręs dėstyti kartu, sujungiant kolegijos ir užsienio institucijos studentų grupes? Esant virtualių studijų bei mobilumo galimybėms, tai tampa labai realu“, – apie tarptautinės savaitės atveriamas galimybes pasakoja J. Valiaugienė.