2020 metų kovo 24 dieną Kauno kolegijoje vyks šeštoji tarptautinė konferencija „Inovatyvios (eko)technologijos, verslumas ir regionų plėtra“ (angl. Innovative (Eco)Technology, Entrepreneurship and Regional Development, IECOTERD). Konferencija yra viena iš kasmet Kauno kolegijoje organizuojamos Tarptautinės savaitės renginių, atskleidžiančių daug galimybių plėsti akiratį, megzti kontaktus, bendradarbiauti, dalintis patirtimi su užsienio kolegomis, generuoti idėjas ateities projektams ir tobulinti jau įgyvendinamus.

Jau į tradicine tapusią konferenciją apie naujausias technologijas ir jų pritaikymą diskutuoti susiburia mokslininkai iš įvairių pasaulio šalių. Suvokiant, kad technologijos prasiskverbusios į įvairias gyvenimo sritis, mokslinis ir praktinis žvilgsnis kreipiamas į naująsias technologijas plačiąja prasme: jų pritaikymą versle, pramonėje bei sveikatos priežiūros, globos (rūpybos) įstaigos. Ieškant gerosios praktikos pavyzdžių ir remiantis į siekį tobulėti orientuojamasi ir į regionų plėtros temą. Išskirtinis dėmesys skiriamas žaliosioms technologijoms, tvariam regionų vystymuisi.

 

Registracija:

Užsiregistravusiems iki sausio 31 dienos, konferencijos dalyvio mokestis yra 45 eurai, vėliau – 60 eurų.

Rekvizitus mokėjimui galima rasti konferencijos interneto puslapyje.

Kviečiame į konferenciją registruotis internetu iki 2020 metų sausio 31 dienos.

Registracijos formą rasite čia.

Straipsniai:

Pranešimų pagrindu parengti ir atrinkti straipsniai priklausomai nuo tematikos bus publikuojami konferencijos e. leidinyje „Innovative (Eco)Technology, Entrepreneurship and Regional Development“ arba mokslo darbų leidinyje „Dekoratyviųjų ir sodo augalų sortimento, technologijų ir aplinkos optimizavimas“.

Suredaguoti ir parengti naudojant APA citavimo stilių straipsniai (pavyzdį žiūrėti čia) priimami iki 2020 metų vasario 27 dienos. Straipsnius įkelti čia.

Papildoma informacija:

Dėl papildomos informacijos kreiptis el. paštu iecoterd.conference@go.kauko.lt arba telefonu (8 37) 760306.