Visų kursų Kauno kolegijos studentai, dėstytojai ir administracijos darbuotojai kviečiami išbandyti savo lietuvių kalbos žinias ir pasitikrinti raštingumo lygį! Rugsėjo 26-oji – Europos kalbų diena, kurią minėsime rašydami lietuvių kalbos diktantą. Lietuvių kalbos diktantas vyks rugsėjo 26 dieną, ketvirtadienį, 15 valandą 1-151 auditorijoje (Pramonės pr. 20, Kaunas).

Lietuvių kalbos diktantą organizuoja Aušra Didjurgienė (ausra.didjurgiene@go.kauko.lt). Į renginį būtina registruotis. Penkių dalyvių, kurie geriausiai parašys diktantą, pavardės bus skelbiamos Kauno kolegijos interneto svetainėje.

Europos kalbų dienos proga Europos šalyse vyksta renginiai ir įvairios iniciatyvos, kuriomis siekiama skatinti kalbų mokymosi įvairovę, ugdyti pagarbą visoms Europos regionų ir tautinių mažumų kalboms. Minint šią dieną, Kauno kolegijoje kiekvienais metais organizuojami renginiai, skirti ne tik užsienio, bet ir gimtosios lietuvių kalbos populiarinimui. Kviečiame aktyviai dalyvauti ir prisiminti rašybos bei skyrybos taisykles!