Kauno kolegijos Menų ir ugdymo fakulteto Menų akademijoje dėstoma Mados dizaino studijų programa turi gilias tradicijas rengiant mados dizaino specialistus, išmanančius mados principus ir gebančius reaguoti į rinkos poreikius. Šią studijų programą baigė ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų gerai žinomi dizaineriai Juozas Statkevičius, Laura Dailidėnienė ir kiti.

Ne vienas iš jų pirmą kartą savo kūrybą, kuria dabar žavisi išrankiausi mados mylėtojai, pristatė jau daugiau nei du dešimtmečius Mados dizaino studijų programos koordinatorės Stellos Justinos Kasperavičienės bei programos lektorių organizuojamame tarptautiniame mados šou „Apkalbos“.

Renginio organizatorių tikslas – plačiajai publikai surengti tikrą mados šventę, kurioje niekada netrūksta gurmaniškų prieskonių, sykiu, populiarinti madą, kaip meno formą, pristatyti jaunųjų mados dizainerių kūrybą, atrasti naujus talentus.

Kviečiame jaunuosius mados dizainerius žengti ant „Apkalbų 2023“ podiumo ir pristatyti unikalią savo kūrybą. Iki balandžio 15 d. pildykite dalyvio anketą (būtina užpildyti I ir II jos dalis) ir siųskite el. paštu: apkalbos@go.kauko.lt

„Apkalbos 2023“ vyks birželio 1 d. 19 val. „Žalgirio“ arenos restorane „Sala“ (Karaliaus Mindaugo pr. 50, Kaunas).

Informaciją apie bilietų įsigijimą skelbsime jau netrukus. 

Naujienas sekite Kauno kolegijos ir Menų ir ugdymo fakulteto interneto svetainėse bei socialiniame tinkle „Facebook“.

Renginyje bus fotografuojama ir filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti patalpinti viešai prieinamose vietose: socialiniuose tinkluose, žiniasklaidoje bei tolesnėje renginio komunikacijoje.