Kauno kolegijos teatro studija „Teatro inkubatorius” (angl. „Theater Hub”) pristato naujieną ir kviečia bendruomenės narius pirmiems pamatyti bei įvertinti spektaklį „Būvis: 55 minutės”. Spektaklio generalinę repeticiją žiūrovai išvys sausio 19 d. 18 val. Kauno kolegijos Aktų salėje (Pramonės pr. 20, Kaunas).

Kaip pasakoja spektaklio kūrėjai, „Būvis: 55 minutės“ – tai satyra apie Y kartos blaškymąsi ir jaunų žmonių galvose netylančius klausimus: kas aš? Kuo būti? Kas man svarbu? Kaip pritapti? Ar noriu būti toks kaip visi? Siužete išgryninamos visuomenėje vyraujančios baimės, atskleidžiamas Lietuvos šiandien ir rytoj paveikslas. Spektaklis kurtas remiantis Žano Anujo (Jean Anouilh) dramaturgija ir „Theater Hub“ aktorių trupės improvizacijomis bei asmeniniais išgyvenimais. Spektaklio kūrėjai ir aktoriai kiekvieną žmogų skatina nuolat kelti klausimus ir niekada netylėti.

Šiais mokslo metais buvo atnaujinta studentų trupės veikla ir su nauju vadovu Luku Alsiu priešakyje teatro studija pavadinta „Theater Hub“. Kauno kolegijos dramos studijos aktoriai yra pristatę ne vieną daug dėmesio sulaukusį pasirodymą. Studentai suvaidino pagal Iljos Ilfo ir Jevgenijaus Petrovo romaną pastatytą spektaklį „Dvylika kėdžių“, Justino Marcinkevičiaus istorinės dramos „Mindaugas“ interpretaciją bei pagal Moriso Meterlinko pjesę–pasaką sukurtą „Žydrosios paukštės“ inscenizaciją ir kt. Šiuos spektaklius režisavo žinoma aktorė ir režisierė Olita Dautartaitė.  Vėlesniais metais dramos studijos veiklą perėmė Gildas Aleksa ir pristatė keletą trupės darbų, tokių kaip „Išminčiai: toli nuo namų“. Šiemet teatro studijos pristatomas „Būvis: 55 minutės“ yra dalis Kauno kolegijos renginių programos, skirtos Lietuvos valstybės šimtmečiui paminėti.

Trupės vadovas: Lukas Alsys.
Vaidina: Matas Kėblis, Kasparas Kėblys, Rasa Bertulytė, Rosita Vasiliauskaitė, Ieva Vosyliūtė, Gustė Narcynaitė, Giedrė Gustytė, Davit Kldiashvili, Evelina Jurevičiūtė.