Jau visai netrukus, rugsėjo 4 dieną (pirmadienį) 14 val. Kauno kolegijoje šurmuliuos mokslo metų pradžios šventė. Studentai, dėstytojai ir kiti kolegijos darbuotojai kviečiami atvykti ir drauge pasidžiaugti švente, kurioje netruks geros nuotaikos, pašnekesių ir muzikos. Renginio metu susirinkusiųjų lauks Lietuvos muzikos grupės „Sisters On Wire“ koncertas, lauko žaidimai ir kitos pramogos.

Data: 2023 m. rugsėjo 4 d. (pirmadienį).

Vieta: Kauno kolegijos kiemas (Pramonės pr. 22A).

Laikas: 14 val. (numatoma trukmė – 2 val.).

Kviečiame atvykti anksčiau, o priklausomai nuo oro sąlygų, pasirūpinti tinkama apranga bei apsauga nuo saulės ar lietaus.

Griebkite draugus, šeimos narius ar kitus artimuosius ir atvykite švęsti kartu su Kauno kolegijos bendruomene!

Prieš šventę, rugsėjo 4 d. 10 val., kviečiame kolegijos bendruomenę dalyvauti šv. Mišiose. Šv. Mišios bus aukojamos už Kauno kolegijos bendruomenę: esamus ir buvusius kolegijos dėstytojus, darbuotojus, studentus Šv. Antano Paduviečio bažnyčioje (Radvilėnų pl. 11).

Renginyje bus fotografuojama ir filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti patalpinti viešai prieinamose vietose: socialiniuose tinkluose, žiniasklaidoje bei tolesnėje renginio komunikacijoje.