Spalio 29 dieną studentus, dėstytojus, nevyriausybinių organizacijų atstovus, socialinius partnerius kviečiame dalyvauti konferencijoje-diskusijoje, kurioje bus aptartos Europos Sąjungos (ES) investicijos Lietuvoje ir Kaune bei kartu su kompetentingais šios srities specialistais įvertinsime jų poveikį Lietuvos ir Kauno regiono plėtrai.

Renginio metu Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje vadovas Arnoldas Pranckevičius aptars naujos finansinės ES paramos Lietuvai po 2020 metų perspektyvas, galimybes ir prioritetines paramai sritis. Lietuvos finansų ministerijos Investicijų departamento atstovė Vaida Žukauskaitė apžvelgs, kaip ES investicijos, kurios sudaro beveik trečdalį Lietuvos biudžeto, nulėmė Lietuvos žmonių gerovę, kokie sėkmingiausi projektai buvo / yra vykdomi ES lėšomis Lietuvoje.

Kauno miesto savivaldybės Plėtros programų ir investicijų skyriaus vedėja Aistė Lukaševičiūtė aptars europinės paramos panaudojimą Kaune ir įvertins ES lėšų įtaką miesto plėtrai. Apie tiesioginių ir netiesioginių ES investicijų poveikį verslui kalbės Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Tarptautinių ryšių ir protokolo skyriaus vadybininkė Irma Taparauskienė.

Konkretų atvejį – ES lėšų įtaką Kauno viešojo transporto modernizavimui – pristatys UAB „Kauno autobusai“ projektų vadovas Mindaugas Tarasevičius. Ne tik siekiant didinti žinomumą apie ES investicijas į „sunkiuosius“ projektus, bet ir įvertinti tokios paramos poveikį kultūrai – kauniečių pamėgtos iniciatyvos „Ekskursas“ koordinatorius Algimantas Grigas klausytojus supažindins su ES investicijomis į Kauno tarpukario paveldo objektus ir jų įsisavinimą. Konferencijos pabaigoje apie ES investicijas Lietuvos švietimo sistemoje ir kas jau modernizuota ES lėšomis Kauno kolegijoje kalbės Projektų skyriaus vadovė Lina Kuraitienė ir Vadybos ir teisės katedros lektorė Virginija Piligrimienė.

Renginio laikas: spalio 29 d. 10 val.

Renginio vieta: Kauno kolegijos Studijų centras, Pramonės pr. 22A, 407 aud.

Renginio programa:

Išankstinė registracija:

Po renginio elektroniniu paštu bus išsiųsti dalyvių pažymėjimai.