Vasario 27 dieną Kauno kolegijos Menų ir ugdymo fakulteto Kalbų centras, Menų akademija bei Verslo fakulteto Komunikacijos katedra kviečia aukštosios mokyklos ir miesto bendruomenę dalyvauti forume „Kalba, kultūra, komunikacija“.

Tądien klausytojai išgirs Kauno kolegijos Verslo fakulteto lektoriaus, komunikacijos ir ryšių su visuomene bei rinkodaros specialisto Adomo Taraskevičiaus pranešimą apie dažniausiai daromas komunikacijos klaidas. Taip pat įžvalgomis vertimo tema dalinsis Kauno technologijos universiteto Socialinių, humanitarinių mokslų ir menų fakulteto dėstytoja doc. dr. Dainora Maumevičienė, apie dizainą pasakos Vytauto Didžiojo universiteto Menų fakulteto docentė, projekto „Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022“ kūrybinių industrijų sektoriaus bei platformos „Dizaino potvynis“ kuratorė dr. Jūratė Tutlytė. Koncertinės įstaigos „Kauno santaka“ vyriausioji kultūrinės veiklos vadybininkė Daiva Morkūnaitė-Šmitienė su susirinkusiaisiais dalinsis komunikacijos srities žiniomis ir patirtimi, o menotyrininkė, Gruzijos meno ir skonio namų įkūrėja Kristina Baranauskaitė kalbės apie dviejų itin skirtingų kultūrų sankirtą.

Forumo metu bus atidaryta meninių autorinių knygų paroda „Valstybė ir aš. Dedikacija istorijai. Lietuva. Latvija. Estija“, projekto vadovė ir kuratorė Menų akademijos Dizaino studijų programos lektorė Gražina Šutienė.

Renginio vieta ir laikas:

Vasario 27 d., 10.00–14.00 val. Kauno kolegijoje, 407 a. (Pramonės per. 22A, Kaunas).

Forumo moderatoriai: dr. Rima Jasnauskaitė, Albertas Juodeika.