Kiekvienoje kelionėje būna momentų, kai atrodo, kad patiri tobulą akimirką. Kitoje šalyje, rodos, ir žvaigždės ryškesnės, ir nueiti 8 km. pėsčiomis, vardan dar nematyto lankomo objekto, trumpesni. Vienas įspūdingas akimirkas mes pasakojame, o kitos – lieka širdyje. Kovo 8 d. 14 val. Kauno kolegijos bendruomenę ir visus, neabejingus kelionėms, kviečiame išgirsti, ką iš tiesų patiria turistas svetimoje šalyje ir kokia yra kelionių organizatoriaus rolė šiame procese.

Verslo fakulteto Turizmo ir viešbučių vadybos studentų Turizmo antropologijos paskaitoje nuotoliniu būdu šia tema įžvalgas pateiks kviestinė lektorė –  Gabrielė Štaraitė.

G. Štaraitė – keliautoja, egzotinių kelionių organizatoriaus „Travel Planet“ vadovė ir bendraturtė bei knygų „Į Aziją su meile“ ir „Apie Afrikos žmones ir žvėris“ autorė. G. Štaraitė turistinių paslaugų organizavimo patirtį pradėjo nuo kelionių į Aziją – tų kultūrų žinios sugulė į knygą „Į Aziją su meile“, kur ji pasakojo, ko tikėtis, keliaujant į Birmą / Mianmarą, Indiją, Indoneziją ir Vietnamą. Vėliau jos keliai pasuko į Afriką ir iš meilės šiam žemynui gimė kita knyga „Apie Afrikos žmones ir žvėris“. Šiuo metu ji konsultuoja turistus, kurią Afrikos šalį pasirinkti pirmajai pažinčiai, kaip suplanuoti safarius ir sumažinti gana didelį kelionių biudžetą, kaip nenusivilti turistine Balio sala ir ką pasirinkti iš daugybės Indonezijos salų.

„Nežinau, ar kelionės padeda atrasti save, bet tikrai padeda pažinti. Keliaudamas išbandai save įvairiomis situacijomis, kurių nepatiri namie: tenka toli eiti, kopti, plaukti vargana valtele, nugalėti įvairias baimes, kovoti už savo vietą, išmokti į viską žiūrėti su šypsena, nes neverta dėl to gadintis atostogų,“– mintimis dalijasi „Travel Planet“ vadovė.

Kviečiame kovo 8 d., antradienį, nuo 14 val. nuotoliniu būdu išgirsti, kaip sumažinti kultūrinį šoką, renkantis egzotines keliones iš šios srities profesionalės.