Kviečiame visus Kauno kolegijos bendruomenės narius į atvirą paskaitą, kuri bus aktuali, norintiems  praplėsti akiratį asmeninio „veiksmingumo“ didinimo metodikos srityje. Gegužės 26 d. (trečiadienį) 13.35 val. vyksiančioje paskaitoje svečiuosis sertifikuota koučingo trenerė Danguolė Kraskauskienė, kuri supažindins su koučingo taikymu šiuolaikinėje lyderystėje.

Koučingas, kaip konsultavimo būdas, perkopęs jau 20 metų. Dažnai minima, jog jo tikslas – ženkliai gerinti žmonių profesinį ir asmeninį gerbūvį, kuris pastaruoju metu ypatingai svarbus šiuolaikinėse įmonėse. Todėl vis dažniau tai vadinama įrankiu, galinčiu padėti vadovui ugdyti ateities lyderius savo įmonėje bei augti drauge, tobulinant lyderystės gebėjimus.

Danguolė Kraskauskienė – asocijuota sertifikuota koučingo trenerė (ACC, International Coaching Federation), Verslo centro mentorė. Jau daugiau kaip 8 metus individualiai konsultuojanti lyderystės bei karjeros klausimais ir vedanti komandų koučingo sesijas. Pagrindinės konsultavimo sritys: lyderystė, karjeros valdymas, viešoji kalba ir komunikacija. Kaip teigia pati Danguolė, „dirbdama su jaunimu didžiausią dėmesį skiriu savęs pažinimui, pasitikėjimo savimi auginimui, drąsos ir valios stiprinimui bei asmeniniam efektyvumui“, – pasakoja Danguolė, pabrėždama, kad daugiausiai dėmesio ji skiria tam, kas praktiška ir pritaikoma tuoj pat. Taip pat Danguolė yra profesionali lektorė nuo 2009 m. vedanti komunikacijos, ugdymo bei lyderystės mokymus bei blogo MetasAugti.lt autorė.

Prisijungimo nuoroda atsiunčiama po registracijos.