Kauno kolegijos Menų ir ugdymo fakulteto Kalbų centras įgyvendina „Erasmus+“ projektą T.E.A.M.I. („Training Emotionally Intelligent and Acceptant Mindsets for Inclusion“), kurio tikslas – įsisavinti ir taikyti koučingo* bei socioemocinio ugdymo metodus mokymo procese.

„Ugdomasis vadovavimas (koučingas) akademinei bendruomenei yra itin svarbi kompetencija. Kauno kolegijos dėstytojai kviečiami pasinaudoti puikia galimybe prisijungti prie projekto T.E.A.M.I. ir įgyti žinių apie koučingą bei socioemocinį ugdymą, – ragina projekto koordinatorė Lietuvoje, Kalbų centro lektorė Ieva Brazauskaitė-Zubavičienė. – Mokymų dalyviai įgys žinių, kaip padėti sau ir kitiems spręsti problemas, planuoti laiką, įgyti pasitikėjimo savimi. Taip pat turės galimybę mokytis daugiakultūrėje aplinkoje, tobulinti anglų kalbos žinias ir gauti įgytas žinias patvirtinantį sertifikatą.“

45-ių akademinių valandų koučingo ir socioemocinio ugdymo mokymai prasidės gegužės mėnesį, juos ves sertifikuota koučerė iš Italijos. Mokymai vyks anglų kalba.

Pageidaujančių dalyvauti mokymuose dėstytojų atrankos kriterijai:

    • dirbantis pedagoginį (formalaus ir / ar neformalaus ugdymo) darbą;
    • motyvuotas mokytis bei dalytis įgytomis žiniomis;
    • minimalus anglų kalbos lygis – B1.

Numatomos mokymų datos:

    • gegužės–birželio mėnesiais – 15 akademinių valandų nuotoliniu būdu;
    • rugsėjo mėnesį – 30 akademinių valandų kontaktiniu būdu (Kaune).

Registracija į mokymus vyksta iki gegužės 2 dienos el. paštu: ieva.brazauskaite@go.kauko.lt (registruojantis prašome nurodyti savo vardą, pavardę, el. paštą ir fakultetą; laiško temos laukelyje įrašyti „Registracija į T.E.A.M.I.“).

Šis projektas suburs ne tik Kauno kolegijos dėstytojus, bet ir studentus, absolventus – jie bendraus ir bendradarbiaus su projekto dalyviais iš Italijos, Graikijos, Rumunijos, Turkijos ir Portugalijos.

* koučingas (liet. ugdomasis vadovavimas) tai – unikali metodika, kuri remiasi specialiomis klausimų uždavimo technikomis, leidžiančiomis paskatinti užsibrėžti ambicingus tikslus, numatyti veiksmus jiems pasiekti ir užtikrinti vidinį balansą darbiniame ir asmeniniame gyvenime.

Projekto identifikacinę informaciją galima rasti Kauno kolegijos interneto svetainėje (poskyryje „Tarptautiniai projektai“ >> „Erasmus+“ projektai“).