Praėjusiais metais Kauno kolegijos organizuotų „Praktikos ir karjeros dienų“ metu užsimezgė graži ir tvirta draugystė tarp Menų ir ugdymo fakulteto Pedagogikos ir Medicinos fakulteto Reabilitacijos katedrų. Jų vadovių – Astos Jakimavičienės ir Mildos Gintilienės – iniciatyva startavęs bendras pedagogų ir reabilitacijos specialistų forumas, tapo ne tik šių katedrų bendrų veiklų, tačiau ir kontaktų mezgimosi tarp katedrų socialinių partnerių, pedagogų ir reabilitologų, pradžia.

Užsimezgę ryšiai plėtojami toliau. Šiais metais lapkričio 11–27 dienomis virtualiame „Praktikos ir karjeros dienų’20“ renginyje Pedagogikos ir Reabilitacijos katedros surengs specialistų forumą „Nuo „kabliuko“ iki pasiekto bendro tikslo“, kuris vyks lapkričio 19 d. 12 val.

Šių metų forumo tikslas – pasidalinti informacija apie Pedagogikos bei Reabilitacijos katedrų studentų, absolventų, dėstytojų vykdomas užsakomąsias, į ugdymo praktiką orientuotas tyrimines ir projektines veiklas; skatinti šių veiklų plėtotę ne tik bazinėse, tačiau ir kitose ikimokyklinio ugdymo įstaigose; diskutuoti apie pedagogų ir reabilitacijos specialistų bendradarbiavimo poreikį bei galimybes ne tik teoriniu, tačiau ir praktiniu lygmeniu.

Registruotis į forumą iki lapkričio 16 d. kviečiami visi, besidomintys ikimokykliniu ir priešmokykliniu ugdymu, vaiko sveikata.

Registracijos anketą rasite čia. Visiems užsiregistravusiesiems elektroniniu paštu bus išsiųsta renginio programa ir prisijungimas prie virtualios klasės, kurioje vyks forumas.