Skelbiame studentų, norinčių studijuoti 2024–2025 m. m. rudens semestre ir / ar atlikti praktiką užsienio įmonėje 2023–2024 m. m. pavasario semestre, atranką. Studentai, norintys dalyvauti „Erasmus+“ mainų programoje, kviečiami registruotis „Moodle“ sistemoje iki kovo 10 dienos.
Registracija VF studentams čia
Registracija MF studentams čia.
Registracija MUF studentams čia.
Registracija TF studentams čia.
Dėl priėmimo sąlygų užsienio institucijose studentų prašome kreiptis į savo fakulteto tarptautinės veiklos koordinatorių.
Atkreipiame dėmesį, kad kai kuriose Šiaurės šalių institucijose studentų nominacijos baigiasi anksčiau nei kolegijoje baigiama studentų registracija stipendijos paskyrimui. Dėl papildomos informacijos prašome kreiptis į savo fakulteto tarptautinės veiklos koordinatorių.

Svarstai, ar verta dalyvauti „Erasmus+“ mainų programoje? Svajoji apie naujas patirtis, nori pagerinti užsienio kalbos žinias, užmegzti reikšmingus kontaktus ir praturtinti savo CV, tačiau galvoje kirba dvejonės? „ERASMUS+“ INFO diena jau čia pat! Kviečiame dalyvauti 2024 m. vasario 7 d. nuo 12 iki 15 val. (Pramonės pr. 22A, 4-407 aud.).