Saulėtekio slėnio mokslo ir technologijų parkas organizuoja didžiausio pasaulyje žaliųjų  verslo idėjų konkurso „ClimateLaunchpad“ nacionalinę programą Lietuvoje. Konkurse kviečiami dalyvauti visi neabejingi klimato kaitai ir siekiantys savo žaliąją verslo idėją paversti sėkmingu startuoliu bei įgyti reikšmingos verslo kūrimo patirties. Šiemet visa programa, – nuo idėjų atrankos iki pat tarptautinio finalo, – vyks online, todėl dalyvavimas prieinamas visiems!

Visi užsiregistravę į „ClimateLaunchpad“ konkursą gaus prieigą prie internetinio kurso, kuriame galės savarankiškai mokytis žalio verslo kūrimo pagrindų. Atrinktų idėjų autoriai bus pakviesti dalyvauti 5 savaičių trukmės mokymų programoje, kuri prasidės birželio 2-4 d. vyksiančia virtualia mokymų stovykla (Boot Camp) su lektore Elena Messiou.

Elena Messiou – inovacijų, verslumo ir vadybos įgūdžių lektorė, startuolių trenerė, turinti darbo patirties Europoje, Azijoje, Afrikoje ir JAV. Elena bootcamp metu padės identifikuoti produkto/paslaugos rinką, teisingai atlikti rinkos tyrimą, paaiškins, kaip sukurti klientui vertę, apskaičiuoti pagrindinius finansinius rodiklius, įvertinti savo produkto poveikį klimatui ir pristatyti savo idėją.

Po Boot Camp vyks intensyvios mokymų sesijos, kurių metu dalyviai testuos savo verslo modelį su klientais ir tobulins verslo idėjos pristatymą – pitch’ą. Visi programos dalyviai pristatys savo idėjas liepos 9 d. vyksiančiame finaliniame renginyje. Trys geriausios Lietuvos komandos laimės teisę atstovauti šaliai Europos finale, o sėkmingai pasirodžiusios jame – pristatyti savo verslo idėją pasauliniame „Global Grand Final“ renginyje.

Visa programa vyks anglų kalba.
Programa nemokama.

Norinčius dalyvauti konkurse ir mokymuose kviečiame registruotis el. paštu verslocentras@go.kauko.lt iki balandžio 30 d.