Kauno kolegijos Justino Vienožinskio menų fakultetas antrąjį žiemos mėnesį pasitinka kūrybiškai: nuo vasario 3-osios lektorius Arvydas Martinaitis visus kviečia į tapybos kursus suaugusiems „Tapyba: nuo natiurmorto iki peizažo“. 10-ties savaičių trukmės kursai vyks kiekvieną šeštadienį po tris akademines valandas. Kursų programa skirta ir pradedantiesiems, norintiems įgyti tapybos, kaip vaizduojamosios dailės šakos, pagrindus, ir pažengusiems. Tapytojas A. Martinaitis į kursus drąsina ateiti tuos, kurie jau seniai svajoja piešti, tačiau neturi nuoseklaus pasirengimo.

„Svarbiausia yra nesugadinti to, ką atsineša pats žmogus,“ – trumpai kursų idėją nusako tapytojas, pabrėždamas, jog jis nori paskatinti dalyvius ne tik pažinti tapybos pasaulį, bet ir tobulinti tai, ką besimokantysis savyje turi individualaus, autentiško bei padėti jam atrasti unikalų tapybos braižą. Daugiau informacijos apie kursus rasite čia.

Štai nuo vasario 10-osios J. Vienožinskio menų fakultete prasideda dailės dalykų kursai. Juose bus mokoma piešimo pagrindų ir technikų, tapybos ir spalvų analizės, jų kompozicijos. Kursus ves fakulteto dėstytojai, aktyviai dalyvaujantys Kauno meno gyvenime, besidomintys tuo, kas vyksta meno srityje Europoje ir už Atlanto, todėl kupini naujų idėjų, entuziazmo ir noro dalintis savo patirtimi.

Piešimo, tapybos, kompozicijos užsiėmimai vyks Kauno kolegijos J. Vienožinskio fakulteto erdvėse (A. Mackevičiaus g. 27, Kaunas), menančiose Kauno meno mokyklos, puoselėjusios nacionalines dailės tradicijas laikus. Pastarieji yra siejami su Kauno meno mokyklos įkūrėjo Justino Vienožinskio asmenybe, jo nuopelnais ne tik lietuvių dailei, bei ir visai praeities ir šiandienos kultūrai. Daugiau informacijos apie piešimo, tapybos, kompozicijos kursus rasite čia.

Šios mokymo programos skirtos tiems, kurie nori įgyti ar patobulinti jau turimus įgūdžius ir kartu pajusti kūrybos proceso teikiamą malonumą.