Ilgai Kauno kolegijoje šurmuliavęs krepšinio turnyras dr. Mindaugo Misiūno taurei laimėti – baigėsi. Balandžio 10 dieną vykusiose finalinėse rungtynėse stipriausios Kauno kolegijos krepšinio komandos varžėsi dėl geriausiųjų vardo. Mažajame ir didžiajame finaluose susikovė jau grupėse tarpusavyje žaidę krepšininkai.

Diena buvo pradėta mažuoju finalu, kuriame pečius surėmė „Pirmokėlių“ ir „Skrrra pa-pa-pa“ komandos. Ilgai netrukus paaiškėjo nugalėtojai – rezultatu 84:56 laimėjo ir bronzos medaliais pasidabino „Pirmokėliai“. Didysis finalas buvo dar labiau intriguojantis – arši kova vyko iki paskutinės varžybų minutės. Dėl aukso medalių ir nugalėtojų titulo varžėsi „KoGeroVisoGero“ ir „Šempijonų“ komandos. Po permainingos ir nieko nežadančios kovos, per plauką rezultatu 70:72 laimėjo „Šempijonai“.

Čempionato pabaigoje nugalėtojus pasveikino ir  susirinkusiesiems žodį tarė Kauno kolegijos direktoriaus pavaduotojas dr. M. Misiūnas. Pavaduotojas džiaugėsi sportuojančiais, aktyviais ir kiekvienais metais vis aukštesnį lygį demonstruojančiais kolegijos studentais. Taip pat buvo išskirti geriausieji komandų žaidėjai. Šį titulą pelnė keturi krepšininkai:

• Komanda „Skrrra pa-pa-pa“: Giedrius Stankūnas (VV-6).
  • Komanda „Pirmokėliai“: Martynas Kriaučiūnas (MM-7/1).
  • Komanda „KoGeroVisoGero“: Aidas Borodinas (AKRV-7).
  • Komanda „Šempijonai“: Mantas Košelis (GD-6).

2019-aisiais vykęs turnyras – jau šeštasis. Iš viso jame dalyvavo 7 komandos, tarp kurių – Kauno  kolegijos darbuotojų, pavadinimu „Workers“. Kaip ir kasmet, nugalėtojų komandai atiteko pereinamoji dr. M. Misiūno taurė, kurią kitąmet pelnys kiti nugalėtojai. Turnyrą organizavo Sporto centro vadovė Laura Mekšriūnienė.